Czy masz zadatki na milionera?

Jakie cechy charakteru przejawiają przedsiębiorcy, którym udało się zbudować potężny majątek? Czy Ty również je masz? Czy mógłbyś zostać milionerem?


 1. 1

  Kiedy wpadam na jakiś pomysł, staram się go zrealizować jak najszybciej.

 2. 2

  Nikt nie buduje swojego sukcesu sam, podstawa to dobry i efektywny zespół.

 3. 3

  Nie obawiam się wychodzić poza swoją strefę komfortu.

 4. 4

  Nie boję się bronić swoich pomysłów, nawet jeśli większość wydaje się im przeciwna.

 5. 5

  Nigdy nie pozwalam, aby skala najambitniejszego nawet przedsięwzięcia mnie przytłoczyła.

 6. 6

  Myśl, że mógłbym ponieść porażkę, bynajmniej mnie nie deprymuje.

 7. 7

  Maksymalnie koncentruję się na celu, do którego dążę.

 8. 8

  Rozwój osobisty jest dla mnie bardzo ważny. Nigdy nie rezygnuję z nauki nowych rzeczy.

 9. 9

  Ważnym elementem mojego rozwoju jest dzielenie się swoją wiedzą z innymi.

 10. 10

  Pasja i wizja są istotniejsze, niż bezpieczna rutyna.

Czy masz zadatki na milionera?

 1. Wynik

  Brak Ci żyłki przedsiębiorcy

  Pewnie, że to miło - mieć duże pieniądze. Ale jednocześnie ile wiąże się z tym obowiązków, trudności, odpowiedzialności... nie, to nie jest droga dla Ciebie. Wolisz trzymać się bezpiecznych kolein tego, co już znasz. Wolisz nie ryzykować stabilności, którą zbudowałeś.

  Może bywa nudna, ale przynajmniej daje pewność i oparcie. Realizujesz się na innych polach, a zdobywanie wielkich majątków zostawiasz raczej innym. Tobie wystarcza to, co już masz.
  Udostępnij swój wynik!
 2. Wynik

  Umiarkowane pragnienie sukcesu

  Owszem, zależy Ci na sukcesie, ale raczej sukcesie rozumianym jako poczucie spełnienia. Nie masz ambicji, by zmieniać świat i wprowadzać w życie przełomowe idee. Chcesz po prostu dobrze i komfortowo czuć się z tym, kim jesteś i co robisz, mieć czas na marzenia, na prywatne przyjemności.

  Czasami zagrają w Tobie większe ambicje, bywa jednak, że uginasz się pod presją innych, perswadujących, że nie ma sensu rezygnować z tego, co pewne i bezpieczne. Nie cierpisz na tym specjalnie, bo w gruncie rzeczy podzielasz tę opinię.
  Udostępnij swój wynik!
 3. Wynik

  Wizjoner

  Pasja i wizja - te dwa elementy Cię napędzają i motywują. Nie należysz do osób, które dobrze się czują, wypełniając rutynowe zadania. Ty masz mnóstwo planów, ambicji, marzeń... bez nich czułbyś się pusty. Wystarczy, abyś stworzył sobie szansę i otworzył na możliwości, a możesz odnieść naprawdę wielki sukces.

  Uwierz, że cierpliwość i konsekwencja w realizowaniu tego, co Ci w duszy gra, mogą Cię zaprowadzić daleko! Masz wszelkie dane po temu.
  Udostępnij swój wynik!
 4. Wynik

  Materiał na milionera!

  Jeżeli nie jesteś jeszcze milionerem, to chyba tylko przez wyjątkowo pechowy zbieg okoliczności! Masz wszelkie predyspozycje, żeby odnieść sukces. Myślisz niezależnie, potrafisz bronić swojej wizji, jeżeli w nią wierzysz. Nie poprzestajesz na małym i wybiegasz myślą naprzód, cierpliwie realizując każdy etap swojego przedsięwzięcia, a uporu i konsekwencji na pewno Ci nie brakuje.

  Co więcej, nigdy nie spoczywasz na laurach - starasz się rozwijać, zbierać informacje, szlifować umiejętności. Możemy Ci tylko życzyć powodzenia w drodze do budowania majątku! :)
  Udostępnij swój wynik!

Czy masz zadatki na milionera?

Logowanie

Twórz i rozwiązuj quizy!

Nie masz konta?
zarejestruj się

Rejestracja

Dołącz do naszej społeczności!

Akceptuję regulamin.
Zgadzam się przekazać swój adres e-mail, który będzie wykorzystywany do kontaktów w sprawach związanych z moim kontem, oraz akceptuję, że moje aktywności na stronie będą rejestrowane.
Powrót do
logowania

Resetuj hasło

Powrót do
logowania
Wybierz typ quizu
Quiz psychologiczny
Quiz wiedzy
Quiz preferencji
Quiz punktowany