Jaki jest Twój największy lęk według znaku zodiaku?

Wybierz swój znak zodiaku i sprawdź, czy Twoje lęki faktycznie pokrywają się z założeniami horoskopu!


 1. 1

  Wybierz swój znak zodiaku:

  1. Bliźnięta
  2. Strzelec
  3. Koziorożec
  4. Rak
  5. Baran
  6. Wodnik
  7. Skorpion
  8. Waga
  9. Ryby
  10. Lew
  11. Panna
  12. Byk

Jaki jest Twój największy lęk według znaku zodiaku?

 1. Wynik

  Baran

  Baran ma głęboką wewnętrzną potrzebę, by pozostawić po sobie ślad, zbudować coś wartościowego. Dlatego najbardziej lęka się tego, że przejdzie przez życie zupełnie niezauważony, a kiedy go zabraknie - nikt tego nie odczuje ani nie zauważy, a jeśli nawet, to szybko zostanie zapomniany.
  Udostępnij swój wynik!
 2. Wynik

  Byk

  Dla Byka niezwykle istotne jest bezpieczeństwo, pewność, ustalona struktura. Ceni sobie swoje przyzwyczajenia, swój rytm dnia, swoją bezpieczną rutynę. Dlatego nic nie przeraża go bardziej, niż nagła, nieoczekiwana zmiana. Sama możliwość jej nadejścia napełnia Byka niepokojem, a gdy już przyjdzie - Byk radzi sobie z nią gorzej, niż jego gwiezdni kompani.
  Udostępnij swój wynik!
 3. Wynik

  Bliźnięta

  Bliźnięta to niezależne i nieposkromione jednostki, które cenią sobie ruch, podążanie do przodu, odkrywanie nowych rzeczy i nowych inspiracji. Nic nie przeraża ich bardziej niż obawa, że mogłyby zostać powstrzymane, uwięzione i wciśnięte w rutynowy schemat. Nuda, powtarzalność, dzień po dniu to samo, to samo i jeszcze raz to samo... taka wizja wystarczy, by Bliźniętom podnieść włosy na głowie i napełnić je chęcią ucieczki.
  Udostępnij swój wynik!
 4. Wynik

  Rak

  Raki są przede wszystkim emocjonalne, delikatne, wrażliwe. Wszystko mocno przeżywają, wszystko biorą do siebie, czasami przesadnie. Przejmują się, przeżywają... dlatego też głęboko stresują się myślą, że mogłyby zostać odrzucone, odepchnięte czy skrytykowane. Że ktoś mógłby zapałać do nich antypatią. Co gorsza, czasami tkwią w paradoksie - boją się niechęci, ale wydaje im się, że nie zasługują na akceptację i uznanie!
  Udostępnij swój wynik!
 5. Wynik

  Lew

  Dla dumnego i królewskiego Lwa, któremu tak zależy na tym, by go ceniono, rozpieszczano i chwalono, który uwielbia, gdy kierują się na niego spojrzenia pełne podziwu - nie ma nic gorszego niż uczucie, że jest ignorowany. Chcesz przerazić Lwa i naprawdę zbić go z pantałyku - udawaj, że jest dla Ciebie niewidzialny. Głębszy lęk natomiast dotyczy bliskich i przyjaciół - że mogliby zapomnieć o Lwie, ponieważ nie okazał się wystarczająco ważny w ich życiu.
  Udostępnij swój wynik!
 6. Wynik

  Panna

  Urodzeni pod znakiem Panny to perfekcjoniści. Wymagają wiele od otoczenia, ale równie wysokie standardy narzucają sobie. Żadnej taryfy ulgowej! Czasami nawet nie dostrzegają, że są dla siebie zbyt surowi albo że ich oczekiwania są nierealne. Martwią się - i to jest ich największa obawa - że nie sprostają wymogom, które sobie narzucili, że nie podołają, okażą się słabi i zawiodą.
  Udostępnij swój wynik!
 7. Wynik

  Waga

  Logika i analiza to mocne strony urodzonych pod znakiem Wagi. Każda decyzja musi być przez nie starannie przemyślana, wszystkie za i przeciw odpowiednio rozważone. Waga antycypuje różne scenariusze, stara się uwzględniać wszystkie zmienne... boi się zatem, że mimo tak starannych kalkulacji potknie się, pomyli i pójdzie w niewłaściwym kierunku. Błędne wybory to największy lęk Wagi.
  Udostępnij swój wynik!
 8. Wynik

  Skorpion

  Zaufanie i lojalność to dwa elementy kluczowe dla Skorpiona. Oszukany i zdradzony będzie miał poważne kłopoty, by ponownie komuś zawierzyć. Nie jest to typ, który "przebaczy i zapomni". Dlatego tak bardzo się boi, że mógłby doświadczyć zdrady ze strony osoby, która jest dla niego szczególnie ważna. To byłby krach w relacji, której końca Skorpion wcale nie chce.
  Udostępnij swój wynik!
 9. Wynik

  Strzelec

  Nie ma znaku, który wyżej by cenił swoją niezależność, aniżeli Strzelec. Potrzebuje jej jak powietrza, inaczej nie będzie w pełni szczęśliwy. Z tej przyczyny największy lęk Strzelców to obawa, że ktoś odbierze im wolność, wepchnie w skostniały układ, w którym nie będą mogły o sobie decydować i odbierze im prawo do posiadania własnego zdania. Potrafią wkładać naprawdę wiele wysiłku w to, by czegoś podobnego uniknąć.
  Udostępnij swój wynik!
 10. Wynik

  Koziorożec

  Koziorożec pragnie sukcesu, pragnie osiągnąć coś potężnego, realizować swoje wizje na siebie, osiągnąć cele. Chce zwyciężyć. Niespełniony i nieszczęśliwy Koziorożec to ten, który uważa, że poniósł porażkę. Wstydzi się tego i przed sobą, i przed innymi, zamykając serce, wycofując się, byle nikt nie poznał, że nie dorównał własnym marzeniom.
  Udostępnij swój wynik!
 11. Wynik

  Wodnik

  Wodniki to urodzeni indywidualiści. Naprawdę trudno jest trafić na Wodnika-konformistę. Nie lubią się dostosowywać, ulegać presji, poddawać się woli większości, być anonimową, szarą twarzą w tłumie. Ich podstawowy lęk to znalezienie się w takiej sytuacji, która będzie od nich wymagała rezygnacji z indywidualizmu, podporządkowania się. Kompromisy nie są dla nich.
  Udostępnij swój wynik!
 12. Wynik

  Ryby

  Ryby to marzyciele, mają wiele do ofiarowania, chcą dawać z siebie jak najwięcej, potrzebują kogoś, kto przyjmie ten dar i odpowie na niego z wdzięcznością. Często cierpią jednak na brak pewności siebie i to jeszcze wzmaga ich największy lęk, że zostaną odrzucone i będą musiały przejść przez życie samotnie.
  Udostępnij swój wynik!

Jaki jest Twój największy lęk według znaku zodiaku?

Logowanie

Twórz i rozwiązuj quizy!

Nie masz konta?
zarejestruj się

Rejestracja

Dołącz do naszej społeczności!

Akceptuję regulamin.
Zgadzam się przekazać swój adres e-mail, który będzie wykorzystywany do kontaktów w sprawach związanych z moim kontem, oraz akceptuję, że moje aktywności na stronie będą rejestrowane.
Powrót do
logowania

Resetuj hasło

Powrót do
logowania
Wybierz typ quizu
Quiz psychologiczny
Quiz wiedzy
Quiz preferencji
Quiz punktowany