Jaka jest Twoja dominująca czakra?

Sprawdź, który z siedmiu głównych ośrodków energetycznych jest u Ciebie naturalnie dominujący.


 1. 1

  Nie wyobrażasz sobie szczęścia bez:

  1. Prawdy i sprawiedliwości
  2. Rozwoju
  3. Poczucia sensu i harmonii
  4. Innych ludzi
  5. Pasji i namiętności
  6. Bezpieczeństwa i stabilności
  7. Celów i ambicji
 2. 2

  Które z tych słów najmocniej do Ciebie przemawia?

  1. Oświecenie
  2. Prawda
  3. Wola
  4. Emocja
  5. Intuicja
  6. Konkret
  7. Rozkosz
 3. 3

  Które z tych słów najbardziej Cię odrzuca?

  1. Obojętność
  2. Chaos
  3. Słabość
  4. Pustka
  5. Zdrada
  6. Kłamstwo
  7. Zastój
 4. 4

  Inni ludzie mogą Ci pozazdrościć:

  1. Daru wymowy
  2. Niezawodnej intuicji
  3. Spokoju ducha
  4. Opanowania
  5. Emocjonalności
  6. Dyscypliny
  7. Wyobraźni
 5. 5

  Który z tych kolorów najlepiej Cię definiuje?

 6. 6

  Uważasz za niezwykle istotne, by mieć w życiu:

  1. Szczęście
  2. Poczucie przynależności
  3. Perspektywę
  4. Misję
  5. Wsparcie
  6. Dystans
  7. Plany
 7. 7

  Niejednokrotnie już z opresji ratowała Cię Twoja:

  1. Zaradność
  2. Charyzma
  3. Spostrzegawczość
  4. Otwartość
  5. Wewnętrzna siła
  6. Stanowczość
  7. Elokwencja
 8. 8

  Wybierz słowo:

  1. Kontrola
  2. Poświęcenie
  3. Kompletność
  4. Samoekspresja
  5. Percepcja
  6. Twórczość
  7. Przetrwanie
 9. 9

  I ponownie wybierz słowo:

  1. Mowa
  2. Intuicja
  3. Uzdrawianie
  4. Moc
  5. Myślenie
  6. Seksualność
  7. Instynkt
 10. 10

  Prawdopodobnie spełniłbyś się w roli:

  1. Artysty
  2. Lidera
  3. Duchowego przywódcy
  4. Negocjatora
  5. Pisarza, reportera
  6. Farmera
  7. Opiekuna, lekarza

Jaka jest Twoja dominująca czakra?

 1. Wynik

  Czakra Korony

  Zlokalizowana nieco nad czubkiem głowy, wiązana z kolorem fioletowym (rzadziej białym), jak również z myśleniem całościowym i funkcjami paranormalnymi.

  Jesteś osobą o silnie rozwiniętej duchowości, dążącą do zrozumienia i oświecenia. Czujesz się częścią wszechświata, masz głęboką potrzebę harmonii i spełnienia. Świadomość, że wszyscy zajmujemy właściwe miejsce w świecie i że w każdym przejawie rzeczywistości kryje się większy sens daje Ci poczucie ukojenia.

  Złożoność i niepojętość wszechrzeczy wzbudza w Tobie pokorę. Zależy Ci na tym, by codziennie budować sens i wagę swojego istnienia i niestrudzenie dążysz do samopoznania.
  Udostępnij swój wynik!
 2. Wynik

  Czakra Trzeciego Oka

  Zlokalizowana na czole, odrobinę wyżej niż między brwiami, wiązana z kolorem indygo, jak również z intuicją, analizą i percepcją pozazmysłową.

  To czakra, dzięki której widzisz na wskroś - siebie i innych. Masz umiejętność łączenia tego, co widoczne, z tym, co ukryte, i wyciągania na tej podstawie odpowiednich wniosków. Stale się uczysz i rozwijasz, przekładając swoje emocje na działania. Masz niebywale silną intuicję i potrafisz przewidzieć długoterminowe konsekwencje swoich działań.

  Jesteś też wyjątkowo spostrzegawczym obserwatorem, zdolnym dostrzec nawet niewielkie szczegóły, które innym uciekają.
  Udostępnij swój wynik!
 3. Wynik

  Czakra Gardła

  Zlokalizowana pod kością grdyki, wiązana z kolorem jasnoniebieskim, jak również mową i samoekspresją.

  Jesteś niezwykle samoświadomą osobą, która ma silnie rozwiniętą umiejętność wyrażania i komunikowania swoich potrzeb. Masz wrodzone poczucie sprawiedliwości, przyciąga Cię to, co słuszne i prawdziwe. Nie rzucasz słów na wiatr i zawsze się starasz, by Twoje działania nikogo nie raniły. Jak nikt wiesz, ile treści może się kryć między słowami.

  Tylko wtedy, kiedy bez obaw możesz być sobą i manifestować swoją oryginalność, czujesz się spokojny i pogodzony ze światem. Jeśli ktoś przeinacza Twoje intencje, czujesz się zraniony i sfrustrowany. Lubisz jednak długie rozmowy z osobami, które czują równie głęboko, jak Ty, i chętnie dzielisz się z nimi refleksjami.
  Udostępnij swój wynik!
 4. Wynik

  Czakra Serca

  Zlokalizowana na wysokości płuc, wiązana z kolorem zielonym, rzadziej złotym, jak również z poświęceniem, miłością, współczuciem i uzdrawianiem.

  Jesteś otwarty, uczuciowy, pełen zrozumienia dla innych. Idealny z Ciebie przyjaciel, ponieważ łatwo nawiązujesz kontakty z innymi. Łatwo Ci obdarzyć kogoś sympatią, za to nie jesteś skory do negatywnych uczuć. Wnosisz w życie innych harmonię i ukojenie. Świadomie decydujesz się otwierać na uczucia, chociaż wiesz, że możesz zostać zraniony, nie chcesz jednak ukrywać się za wzniesionym murem.

  Twoje otoczenie często poszukuje w Tobie wsparcia i współczucia. Jesteś altruistą, niezwykle szczodrym, któremu dawanie daje wielką radość.
  Udostępnij swój wynik!
 5. Wynik

  Czakra Słoneczna

  Zlokalizowana nieco powyżej pępka, wiązana z kolorem żółtym, jak również funkcjami mentalnymi, mocą, kontrolą, ambicją i karierą.

  Jesteś analitykiem o niezwykle rozwiniętej woli. Doskonale wiesz, kim jesteś, do czego dążysz, co jest dla Ciebie właściwe. Masz poczucie wewnętrznej mocy, jesteś odpowiedzialny, godny zaufania i pewny siebie. Wielu ludzi zazdrości Ci samodyscypliny i dynamizmu.

  Nigdy nie spoczywasz na laurach, nie znosisz marazmu i leniwe unoszenie się z prądem wydarzeń to dla Ciebie objaw słabości. Podejmujesz kolejne wyzwania i przesz do przodu.
  Udostępnij swój wynik!
 6. Wynik

  Czakra Sakralna

  Zlokalizowana trzy centymetry poniżej pępka, wiązana z kolorem pomarańczowymi, jak również emocjami, twórczością i seksualnością.

  Uwielbiasz czerpać przyjemność z życia. Cieszysz się maksymalnie każdą chwilą, chcesz doświadczyć, posmakować, zobaczyć jak najwięcej. Wywierasz głęboki wpływ na wszystkich, z którymi się stykasz. Jesteś wrażliwy, otwarty na własne potrzeby i pragnienia, dostrzegasz je również u innych.

  Przepełniają Cię kreatywność i pasja, każdą emocję przeżywasz wyjątkowo intensywnie i fizycznie. Jesteś też zmysłowy i namiętny.
  Udostępnij swój wynik!
 7. Wynik

  Czakra Podstawy

  Zlokalizowana w podstawie kręgosłupa, wiązana z kolorem czerwonym, jak również z instynktem, przetrwaniem i bezpieczeństwem.

  Jesteś solidną, opanowaną osobą, dla której najważniejsza jest stabilizacja i poczucie bezpieczeństwa. Bardzo istotne dla Ciebie jest też wrażenie przynależności. Dobrze się czujesz w otoczeniu zieleni, na otwartym powietrzu, w szczególności w chwilach stresu.

  Pełną harmonię i wewnętrzny spokój osiągasz wtedy, gdy zaspokojone są Twoje potrzeby zarówno emocjonalne, jak i fizyczne. Z powodzeniem posługujesz się instynktem, nigdy nie zawodzi Cię ani odwaga, ani zaradność.
  Udostępnij swój wynik!

Jaka jest Twoja dominująca czakra?

Logowanie

Twórz i rozwiązuj quizy!

Nie masz konta?
zarejestruj się

Rejestracja

Dołącz do naszej społeczności!

Akceptuję regulamin.
Zgadzam się przekazać swój adres e-mail, który będzie wykorzystywany do kontaktów w sprawach związanych z moim kontem, oraz akceptuję, że moje aktywności na stronie będą rejestrowane.
Powrót do
logowania

Resetuj hasło

Powrót do
logowania
Wybierz typ quizu
Quiz psychologiczny
Quiz wiedzy
Quiz preferencji
Quiz punktowany