Jakie emocje skrywa Twoja podświadomość?

Karty tarota podpowiedzą, co skrywa się w Twojej podświadomości - coś, co Cię napędza, a może wręcz przeciwnie, ogranicza? Wybieraj karty intuicyjnie i bez dłuższego zastanowienia.


 1. 1

  Wybierz kartę, która najbardziej Cię przyciąga.

  1. Sąd
  2. Rydwan
  3. Księżyc
  4. Świat
  5. Słońce
  6. Gwiazda
 2. 2

  Która z tych kart wyobraża Ciebie?

  1. Królowa Pucharów
  2. Giermek Denarów
  3. Król Buław
  4. Giermek Pucharów
  5. Król Mieczy
  6. Królowa Buław
 3. 3

  Wybierz kartę symbolizującą Twoją przeszłość:

  1. Wieża
  2. Cesarzowa
  3. Kochankowie
  4. Umiarkowanie
  5. Moc
  6. Koło Fortuny
 4. 4

  Wybierz kartę reprezentującą Twoje życie uczuciowe:

  1. Słońce
  2. Cesarz
  3. Księżyc
  4. Mag
  5. Świat
  6. Wisielec
 5. 5

  Która karta budzi w Tobie największy lęk?

  1. Wisielec
  2. Eremita
  3. Dziesiątka Mieczy
  4. Wieża
  5. Diabeł
  6. Śmierć
 6. 6

  Jaka karta reprezentuje Twoje nadzieje na przyszłość?

  1. Świat
  2. Dziesiątka Pucharów
  3. Siódemka Denarów
  4. Siła
  5. Sprawiedliwość
  6. Kapłanka
 7. 7

  Którą kartę uważasz za najbardziej pozytywną i optymistyczną?

  1. Słońce
  2. Gwiazda
  3. Kochankowie
  4. Głupiec
  5. Arcykapłan
  6. Koło Fortuny
 8. 8

  Wybierz liczbę:

  1. 9
  2. 1
  3. 3
  4. 10
  5. 5
  6. 4

Jakie emocje skrywa Twoja podświadomość?

 1. Wynik

  Obawa i zwątpienie

  W Twojej podświadomości kryje się lęk - obecna sytuacja życiowa budzi w Tobie uczucie niepokoju i zagubienia. Po części jest temu winien Twój nieprzeciętny umysł, który wciąż analizuje różne opcje i tworzy scenariusze, często negatywne i równie często w żaden sposób nie uzasadnione.

  Tracisz zbyt dużo energii na zamartwianie się, a parę pechowych sytuacji nie oznacza jeszcze, że szczęście na zawsze przestało Ci sprzyjać. Traktuj się z większą łagodnością, bądź dla siebie przyjacielem, a nie wrogiem. Postaraj się uwierzyć, że pozytyw przyciąga pozytyw.
  Udostępnij swój wynik!
 2. Wynik

  Gniew

  Być może nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale w Twojej podświadomości ukrywa się głęboko zakorzeniony gniew. Nawet jeśli sądziłeś, że już go ostatecznie pokonałeś, on nadal gdzieś tam jest. Potraktowano Cię niesprawiedliwie, zawiódł Cię ktoś, na kogo liczyłeś.

  Może to być gniew związany z osobą w Twoim życiu, ale również sytuacją, w której się znajdujesz - masz głęboką świadomość istniejących wokół problemów i dość pasji, by walczyć o to, co właściwe. Jeżeli nadasz swoim emocjom konstruktywny kierunek, możesz dokonać wielkich rzeczy!
  Udostępnij swój wynik!
 3. Wynik

  Żyłka podróżnicza

  Masz w sobie głęboką potrzebę zmian, odkrywania nowych rzeczy, poznawania intrygujących ludzi. Tarot zapowiada, że w Twojej przyszłości kryje się daleka podróż, zmiana miejsca zamieszkania albo nowa ścieżka kariery. Znajdujesz się u progu przełomu.

  Podświadomie pragniesz nowych doświadczeń i silnych emocji. Może poszukasz nowego hobby? Otwórz się na ludzi i nowe znajomości. Masz szansę poznać kogoś naprawdę interesującego i intrygującego, kto zostanie Twoim przyjacielem, a może nawet mentorem na całe życie.
  Udostępnij swój wynik!
 4. Wynik

  Szczęście

  Twoja podświadomość skrywa w sobie głębokie poczucie szczęścia. Napędza Cię optymizm i pogoda ducha, a gwiazdy wyraźnie Ci sprzyjają, zapowiadając, że w najbliższym czasie nie zabraknie Ci powodów do radości. Nawet jeśli w Twoim życiu miały miejsce przykre sytuacje, które ściągnęły Cię trochę w dół, nie pozwalasz na to, by Twoje pogodna natura się całkowicie ugięła.

  Nie można Cię złamać. Nie wahaj się, obdarzaj innych uśmiechem, który jest dla Ciebie po prostu odruchem, i dziel się ze światem swoim szczęściem. Szczęścia nigdy dość.
  Udostępnij swój wynik!
 5. Wynik

  Miłość

  Głębokie, szczere, namiętne uczucie - czy to w stosunku do partnera, czy też pasji, której poświęcasz się całym sercem. Twoja podświadomość buzuje od emocji i podpowiada Ci, że jesteś na właściwej drodze. Twój obecny związek może z powodzeniem okazać się tym jedynym na całe życie, a zajęcia, które przykuwają Twoją uwagę, angażują energię i sprawiają radość - właściwą życiową pasją.

  Słuchaj głosu swojego serca, ponieważ w tym momencie to ono jest Twoim najlepszym doradcą.
  Udostępnij swój wynik!
 6. Wynik

  Poczucie mocy

  Tarot podpowiada, że jesteś urodzonym przywódcą. W Twojej podświadomości kryje się ogromna siła i determinacja. Definiuje Cię misja, w którą wierzysz i obrany cel. Kiedy dążysz do realizacji marzeń, nic nie jest w stanie Cię pokonać ani zawrócić z drogi. Ludzie z łatwością ulegają Twojej charyzmie.

  Słuchaj zatem swojego wewnętrznego głosu - jeżeli czujesz się względem czegoś szczególnie pewnie, z dużą dozą prawdopodobieństwa się w tym nie mylisz. Daj sobie szansę, jesteś w pełni gotowy do wysokich lotów.
  Udostępnij swój wynik!

Jakie emocje skrywa Twoja podświadomość?

Logowanie

Twórz i rozwiązuj quizy!

Nie masz konta?
zarejestruj się

Rejestracja

Dołącz do naszej społeczności!

Akceptuję regulamin.
Zgadzam się przekazać swój adres e-mail, który będzie wykorzystywany do kontaktów w sprawach związanych z moim kontem, oraz akceptuję, że moje aktywności na stronie będą rejestrowane.
Powrót do
logowania

Resetuj hasło

Powrót do
logowania
Wybierz typ quizu
Quiz psychologiczny
Quiz wiedzy
Quiz preferencji
Quiz punktowany