Którą postacią z serialu "Miasteczko Twin Peaks" jesteś?

Zaledwie kilka miesięcy dzieli nas od premiery trzeciego sezonu "Miasteczka Twin Peaks", na który czekaliśmy, bagatela, ćwierć wieku! Aby umilić sobie oczekiwanie, sprawdź, jaką postacią z tego legendarnego serialu jesteś.


 1. 1

  Czy łatwo zawierasz przyjaźnie?

  1. Łatwo, ale nawet moi przyjaciele nie znają mnie do końca
  2. Trochę trwa, nim komuś zaufam
  3. Jestem ciepły i otwarty, ale też ostrożny
  4. Nadspodziewanie łatwo, chociaż o to nie zabiegam
  5. Mam więcej wielbicieli niż przyjaciół
  6. Daję każdemu szansę
  7. W pierwszym rzędzie stawiam na sojusze i partnerstwo
 2. 2

  Inni ludzie:

  1. Od każdego z nich można się czegoś nauczyć
  2. Wolisz zbytnio na nich nie polegać
  3. Często oceniają Cię po pozorach
  4. Są często samotni i przerażeni
  5. Zazwyczaj mają coś na sumieniu
  6. Za dużo mówią
  7. Mają w sobie dobro
 3. 3

  Płeć przeciwna:

  1. Jest fascynująca, ale nie do końca ją rozumiesz
  2. Zwraca się do Ciebie o pomoc
  3. Obdarza Cię zaufaniem
  4. Pada Ci do stóp
  5. Czuje się w Twoim towarzystwie bezpiecznie
  6. Jest zafascynowana Twoim urokiem
  7. Można nią z powodzeniem manipulować
 4. 4

  Każdy człowiek powinien:

  1. Walczyć o swoje
  2. Milczeć, gdy nie ma nic do powiedzenia
  3. Ponosić konsekwencje swoich błędów
  4. Mieć serdeczny stosunek do innych
  5. Polegać przede wszystkim na sobie
  6. Mieć swoje sekrety
  7. Nie sądzić innych po pozorach
 5. 5

  W swoim wyglądzie zewnętrznym cenisz sobie przede wszystkim:

  1. Zmysłowość
  2. Dostosowanie do okazji
  3. Podkreślenie szczególnych atutów
  4. Elegancję
  5. Własny styl
  6. Praktyczność
  7. Wygodę
 6. 6

  Czy wierzysz w istnienie zjawisk, których nie da się racjonalnie wytłumaczyć?

  1. Może jeszcze nie znamy racjonalnego wytłumaczenia
  2. Uważam, że nie wszystko wymaga wytłumaczenia
  3. Mam otwarty umysł
  4. Nic mnie już nie zdziwi
  5. Nie muszę wierzyć, doświadczyłem ich
  6. Nie, jestem sceptykiem
  7. Nie zastanawiam się nad tym
 7. 7

  Wybierz przedmiot:

 8. 8

  Jedną z wartości, które szczególnie cenisz, jest:

  1. Komfort
  2. Profesjonalizm
  3. Sprawiedliwość
  4. Lojalność
  5. Bezpieczeństwo
  6. Siła ducha
  7. Wolność
 9. 9

  Dla jednych to wada, dla innych zaleta, że do Twoich cech należy:

  1. Bezkompromisowość
  2. Tajemniczość
  3. Samodzielność
  4. Upór
  5. Ekscentryczność
  6. Łagodność
  7. Rezerwa
 10. 10

  Trudno Ci polubić/szanować kogoś, kto:

  1. Ma pogardliwy stosunek do innych
  2. Jest słaby
  3. Nabiera się na uwodzicielskie sztuczki
  4. Ucieka przed odpowiedzialnością
  5. Jest pusty i fałszywy
  6. Świadomie otwiera się na zło
  7. Krzywdzi innych tylko dlatego, że może

Którą postacią z serialu "Miasteczko Twin Peaks" jesteś?

 1. Wynik

  Agent Dale Cooper

  Jesteś oryginałem, żeby nie rzec - ekscentrykiem. Masz swoje przyzwyczajenia, z których za nic nie zrezygnujesz, trzymasz się w ryzach i wiele od siebie wymagasz. Często z powodzeniem prezentujesz zwycięstwo ducha nad materią. Jednak Twoja sumienność, zmysł praktyczny i zorganizowanie idą w parze z niezwykle chłonnym i otwartym umysłem. Niczego nie negujesz tylko dlatego, że wydaje się to niemożliwe bądź też tego nie rozumiesz. Dajesz szansę wszystkiemu i każdemu.

  Nigdy nie uchylasz się przed odpowiedzialnością i ponoszeniem konsekwencji za własne potknięcia. Potrafisz też niczym dziecko cieszyć się z drobiazgów i nigdy nie wygasa w Tobie zachwyt nad pięknem i złożonością świata.
  Udostępnij swój wynik!
 2. Wynik

  Szeryf Harry Truman

  Kiedy inni myślą o Tobie, przede wszystkim przychodzą im do głowy określenia "dobry, przyzwoity człowiek". To właśnie Ty - dobra, serdeczna, oddana dusza, pełna ciepła i troskliwości. Można na Tobie ślepo polegać. Nigdy nie odmówisz pomocy, otaczasz innych opieką, kiedy trzeba, po prostu wysłuchasz, nie komentując, nie narzucając się z dobrymi radami.

  Masz wiele wyrozumiałości i cierpliwości dla innych, a ponieważ patrzysz nie tylko oczami, ale - przede wszystkim - sercem, w każdym potrafisz dostrzec jego dobre strony, przymykając oko na wady. Masz silne poczucie sprawiedliwości i instynkt obrońcy, który zawsze zgłosi się na ochotnika na pierwszą linię frontu.
  Udostępnij swój wynik!
 3. Wynik

  Audrey Horne

  Trudno oprzeć się Twojemu magnetyzmowi, a już zwłaszcza osobom przeciwnej płci. Doskonale o tym wiesz i czasem to wykorzystujesz, ale trudno Ci szanować kogoś, kto łatwo ulega Twoim sztuczkom. Buntujesz się przeciwko nudzie, konwenansom, ale też sądzeniu ludzi po pozorach. Musisz mieć w życiu wyzwania do podjęcia i godnego przeciwnika, który dorównywałby Ci siłą charakteru i niezależnością ducha.

  Masz dar wymowy, lubisz i umiesz błyszczeć, ale powierzchowne zwycięstwa szybko Cię nużą. Każdy, kto traktuje Cię protekcjonalnie i z góry, może się boleśnie przejechać. Masz charakter, silną wolę i kiedy trzeba, potrafisz z zaangażowaniem walczyć o swoje.
  Udostępnij swój wynik!
 4. Wynik

  Catherine Martell

  Nie należysz do łagodnych mimoz, co to, to nie! Masz swoje zdanie, którego nie wahasz się prezentować i bronić w każdej sytuacji. Cenisz sobie swój interes i własną wygodę. Czemu niby masz się wstydzić tego, że zależy Ci na komforcie i że Twoje potrzeby są dla Ciebie ważne? Kiedy ktoś nadepnie Ci na odcisk, nie wahasz się odparować ciosu. Nie zależy Ci na tym, by Cię hołubiono, rozpieszczano i głaskano po główce, nie czynisz też tego w stosunku do innych.

  Każdy jest kowalem swojego losu i o ewentualne porażki można winić wyłącznie siebie. Nie masz złudzeń co do ułomności ludzkiej natury, swoje wady również dobrze znasz, ale akceptujesz się z całym dobrodziejstwem inwentarza i nigdy nie brakuje Ci ani argumentów, ani pewności siebie.
  Udostępnij swój wynik!
 5. Wynik

  Laura Palmer

  Masz tak wiele twarzy... nikt Cię tak do końca nie zna, nawet najbliżsi przyjaciele i rodzina. Z jednej strony masz w sobie niemal hedonistyczne zacięcie, czerpiesz jak najwięcej z każdej chwili, chwytasz każdy dzień i żyjesz tak intensywnie, jak tylko się da. Z drugiej natomiast nie odmawiasz pomocy, wyciągasz rękę, oferujesz wsparcie, nie oczekując i nie otrzymując niczego w zamian.

  Masz swój prywatny, intymny świat, do którego nikogo nie zapraszasz, i wiele emocji, które zachowujesz tylko dla siebie. Niezależnie od swoich życiowych doświadczeń zawsze zachowujesz pewien pierwiastek niewinności. Ludzi fascynuje Twój wdzięk, lekkość i to, że tak łatwo się przy Tobie otwierają, mało kto jednak zdaje sobie sprawę, ile masz w sobie psychicznej siły i odporności.
  Udostępnij swój wynik!
 6. Wynik

  Norma Jennings

  Życie nauczyło Cię, żeby całkowicie polegać na sobie i własnych umiejętnościach. Nikt niczego nigdy nie ofiarował Ci za darmo, znasz wartość ciężkiej pracy i walki o sukces. Jesteś osobą silną, dojrzałą, bardzo niezależną - jednocześnie jednak masz w sobie ogromne pokłady czułości, wyrozumiałości i dobroci. Dajesz ludziom szansę, czasami nawet drugą czy trzecią. Potrafisz też jednak dobitnie wyrazić swój punkt widzenia nawet nie podnosząc głosu.

  Spokój i bezpieczeństwo są dla Ciebie ważne, ale wolisz nie wiązać ich w całości z innym człowiekiem - obawiasz się, że mogłoby się to skończyć zawodem i zranieniem.
  Udostępnij swój wynik!
 7. Wynik

  Zastępca Hawk

  Nie należysz do osób, które rzucają słowa na wiatr. Nigdy nie strzępisz sobie języka po próżnicy. Za to jeśli już coś powiesz - jest to warte wysłuchania. Zamiast komentować, raczej obserwujesz, analizujesz i wyciągasz wnioski, a talenty obserwatorskie masz nieprzeciętne. Masz oko do detali i świetną pamięć, jesteś też zaradny i spostrzegawczy. Trudno wywieść Cię w pole.

  Nie ufasz ludziom ot tak, od pierwszego wejrzenia, ale jeśli już obdarzysz kogoś przyjaźnią, Twoja lojalność pozostaje niezachwiana i nigdy Cię nie zabraknie tam, gdzie ktoś będzie potrzebował pomocy - nawet jeśli o nią nie prosił.
  Udostępnij swój wynik!

Którą postacią z serialu "Miasteczko Twin Peaks" jesteś?

Logowanie

Twórz i rozwiązuj quizy!

Nie masz konta?
zarejestruj się

Rejestracja

Dołącz do naszej społeczności!

Akceptuję regulamin.
Zgadzam się przekazać swój adres e-mail, który będzie wykorzystywany do kontaktów w sprawach związanych z moim kontem, oraz akceptuję, że moje aktywności na stronie będą rejestrowane.
Powrót do
logowania

Resetuj hasło

Powrót do
logowania
Wybierz typ quizu
Quiz psychologiczny
Quiz wiedzy
Quiz preferencji
Quiz punktowany