Co długość Twoich palców mówi o Twojej osobowości?

Czytanie z ręki od wieków wykorzystywane było do określania cech charakterologicznych człowieka. A co Twoja dłoń mówi o Tobie?


 1. 1

  Przyjrzyj się swojej dominującej dłoni (tej, której zwykle używasz, np. do pisania). Zwróć uwagę na palec serdeczny i wskazujący - który z nich jest dłuższy?

  1. A - serdeczny dłuższy
  2. B - wskazujący dłuższy
  3. C - są równe

Co długość Twoich palców mówi o Twojej osobowości?

 1. Wynik

  Typ A

  Gdy Twój palec serdeczny jest dłuższy niż palec wskazujący, oznacza to, że jesteś odbierany przez innych jako osoba bardzo atrakcyjna. Sympatię wzbudza Twój sposób bycia i osobisty urok. Po prostu robisz na ludziach wrażenie.

  Pociąga Cię sport - piłka nożna, pływanie, jazda na nartach. Jesteś raczej osobą aktywną i dynamiczną. Masz niezłe zdolności analityczne i potrafisz logicznie myśleć. W niektórych kwestiach jesteś uznawany za eksperta.
  Udostępnij swój wynik!
 2. Wynik

  Typ B

  Gdy Twój palec wskazujący jest dłuższy niż palec serdeczny, oznacza to, że jesteś osobą odpowiedzialną, potrafiącą dobrze wywiązywać się z powierzonych obowiązków i mającą wysokie wymagania wobec siebie i innych.

  Cenisz dobre jedzenie i ładne wnętrza, ważna jest dla Ciebie estetyka. Czasem bywasz perfekcjonistą, na testach zwykle osiągasz lepsze od innych wyniki. Masz refleksyjną naturę, interesujesz się psychologią.
  Udostępnij swój wynik!
 3. Wynik

  Typ C

  Osoby, których palec wskazujący i serdeczny są tej samej długości, zwykle wykazują zdolność łatwego nawiązywania kontaktu z innymi ludźmi.

  Jesteś pomocny, a Twoja empatia sprawia, że ludzie traktują Cię serdecznie. Należysz do kategorii osób, które w związkach są wierne swoim partnerom. Łatwo przychodzi Ci zachowanie równowagi pomiędzy życiem rodzinnym i zawodowym. Pomaga Ci w tym Twoja wielka wewnętrzna energia.
  Udostępnij swój wynik!

Co długość Twoich palców mówi o Twojej osobowości?

Logowanie

Twórz i rozwiązuj quizy!

Nie masz konta?
zarejestruj się

Rejestracja

Dołącz do naszej społeczności!

Akceptuję regulamin.
Zgadzam się przekazać swój adres e-mail, który będzie wykorzystywany do kontaktów w sprawach związanych z moim kontem, oraz akceptuję, że moje aktywności na stronie będą rejestrowane.
Powrót do
logowania

Resetuj hasło

Powrót do
logowania
Wybierz typ quizu
Quiz psychologiczny
Quiz wiedzy
Quiz preferencji
Quiz punktowany