Co mówi o Tobie numerologia?

Data naszego przyjścia na świat nie jest przypadkowa.

Poznaj swój portret psychologiczny, rozwiązując ten test!


 1. 1

  Jaka jest suma cyfr Twojej daty urodzenia?

  Musisz obliczyć, jaka jest Twoja numerologiczna cyfra. Żeby to zrobić, dodaj do siebie wszystkie cyfry Twojej daty urodzenia, według przykładu:
  8.03.1986 = 8 + 0 + 3 + 1 + 9 + 8 + 6 = 35 = 3 + 5 = 8
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. 6
  7. 7
  8. 8
  9. 9

Co mówi o Tobie numerologia?

 1. Wynik

  Numerologiczna Jedynka

  Wspaniały otwarty umysł, pełen inicjatyw. Jedynka daje siłę, impuls i rozmach, który porusza świat. To urodzeni przywódcy, dynamiczni, charyzmatyczni. Posiadają odwagę i zdecydowanie. Ich siła przekonywania i ekstrawertyczna osobowość inspirują i pobudzają innych do dawania tego, co mają w sobie najlepszego.
  Udostępnij swój wynik!
 2. Wynik

  Numerologiczna Dwójka

  Dwójki wyróżniają się łagodnością charakteru, skromnością i dobrocią. Zazwyczaj są istotami miłymi, spokojnymi i tolerancyjnymi. Ich głównym pragnieniem jest życie w pokoju i harmonii ze wszystkimi. Poważne, pracowite, odpowiedzialne. Ich wyrozumiałość dla bliźnich otwiera im w życiu wiele drzwi zamkniętych przed innymi. Potrafią dostosować się do każdej sytuacji i osoby. Są przezorne, dyskretne, nieśmiałe i nieco introwertyczne.
  Udostępnij swój wynik!
 3. Wynik

  Numerologiczna Trójka

  Trójki kochają życie i wszędzie wnoszą radość. Dobre, łagodne i wielkoduszne Trójki to osoby energiczne, entuzjastyczne i pełne życia. Potrafią umilać życie innym ludziom. Są utalentowane i wszechstronne. Ich umysł jest bystry i lotny. Sympatyczne i urocze. Mają ogromną łatwość wysławiania się i komunikowania. Bez trudu nawiązują kontakty ze wszystkimi. Są to osoby w "czepku urodzone".
  Udostępnij swój wynik!
 4. Wynik

  Numerologiczna Czwórka

  Czwórki są poważne, praktyczne i pracowite. Lubią porządek i dyscyplinę, są wytrwałe, odpowiedzialne, godne zaufania. Mają analityczny i logiczny umysł. Cechy te pozwalają im podejmować trafne decyzje i uparcie podążać do celu. Mówią językiem zwięzłym i precyzyjnym. Często trudno im wyrazić swoje uczucia. Bywają surowe i szorstkie w obyciu, jednak wierne i lojalne w przyjaźni. Ich głębokie poczucie sprawiedliwości społecznej sprawia, że zawsze są gotowe stanąć w obronie pokrzywdzonych.
  Udostępnij swój wynik!
 5. Wynik

  Numerologiczna Piątka

  Piątki są niespokojne, żywiołowe, wszechstronne i zmienne. Charakteryzują je genialne pomysły, intuicja oraz przenikliwy, lotny umysł. Mają wielką potrzebę wolności, niezależności i zmian. Są ludźmi impulsywnymi, niecierpliwymi. Nie nadają się do pracy monotonnej, rutynowej. Są odważne i zuchwałe. Kochają zmiany i ryzyko. Skłonne żyć chwilą i poświęcić wszystko dla przygody i wolności. Dobrym rozładowaniem ich napięcia jest sport.
  Udostępnij swój wynik!
 6. Wynik

  Numerologiczna Szóstka

  Szóstki są spokojne, wyważone, rozsądne i subtelne. Respektują ustalone prawa i zwyczaje. Romantycy, idealiści. Bardzo ważna dla nich jest rodzina. Mają tendencje do przywiązywania się z niezwykłą siłą do osób, które kochają. Przekraczają wówczas granice, okazując zazdrość, zaborczość i zachłanność. Wymagają miłości i opieki, ale potrafią również obdarzyć hojnie innych uczuciami. Nie lubią zmagać się z problemami. To osoby obdarzone dużym poczuciem rytmu i wrażliwe na barwy.
  Udostępnij swój wynik!
 7. Wynik

  Numerologiczna Siódemka

  Siódemki cechuje wybitna umysłowość, duchowość, intuicja, a jednocześnie indywidualizm i poczucie niezależności. Nieufne wobec nieznanego, z natury nieśmiałe. Często powściągliwe, samotne. Zdystansowane, eleganckie, są wręcz arystokratyczną osobowością. Ich rezerwa i powaga może być złudnie postrzegana jako wyniosłość. Często są one odbierane jako osoby zimne. Prawda jest taka, że są to osoby bardzo wrażliwe i w taki sposób próbują chronić delikatność własnej natury.
  Udostępnij swój wynik!
 8. Wynik

  Numerologiczna Ósemka

  Upór, ambicja i siła woli, a także energiczność i bojowość cechują Ósemki. Zawsze walczą o sukces i materialne zdobycze. Ich marzenia nigdy nie są małe, dla nich wszystko powinno być najlepsze, największe. Mają szczególnie dobrą rękę do spraw finansowych. Intuicyjnie wiedzą gdzie, kiedy i ile powinny zainwestować. Praktyczne, realistyczne, zawsze widzą świat takim, jakim jest. Dzięki umiejętności samokontroli zachowują zimną krew w obliczu zagrożeń.
  Udostępnij swój wynik!
 9. Wynik

  Numerologiczna Dziewiątka

  Dziewiątki cechuje pełnia duchowa i bardzo rozwinięta intuicja. To osoby uczuciowe, wrażliwe. Mają bezgranicznie szeroki umysł, niezwykłe predyspozycje psychiczne i dar przewidywania. Wydają się być zawsze w kontakcie i bezpośredniej więzi z siłami Kosmosu i ludzką duszą. Ofiarne, altruistyczne, hojne i szlachetne. Skłonne dawać z siebie wszystko, ponieważ trwają w Miłości Uniwersalnej. Nigdy nie pozostają obojętne wobec cierpienia czy ludzkiej biedy. Dopingują, pocieszają i przydają wartości innym.
  Udostępnij swój wynik!

Co mówi o Tobie numerologia?

Logowanie

Twórz i rozwiązuj quizy!

Nie masz konta?
zarejestruj się

Rejestracja

Dołącz do naszej społeczności!

Akceptuję regulamin.
Zgadzam się przekazać swój adres e-mail, który będzie wykorzystywany do kontaktów w sprawach związanych z moim kontem, oraz akceptuję, że moje aktywności na stronie będą rejestrowane.
Powrót do
logowania

Resetuj hasło

Powrót do
logowania
Wybierz typ quizu
Quiz psychologiczny
Quiz wiedzy
Quiz preferencji
Quiz punktowany