Horoskop kwiatowy - jakim kwiatem jesteś?

Znajdź swoją datę urodzenia i sprawdź, jaki kwiat jej patronuje i jak to się przekłada na aspekty Twojej osobowości.


 1. 1

  Znajdź swoją datę urodzenia:

  1. 21 marca-19 kwietnia
  2. 20 kwietnia-19 maja
  3. 20 maja-20 czerwca
  4. 21 czerwca-22 lipca
  5. 23 lipca-21 sierpnia
  6. 22 sierpnia-22 września
  7. 23 września-22 października
  8. 23 października-21 listopada
  9. 22 listopada-21 grudnia
  10. 22 grudnia-21 stycznia
  11. 22 stycznia-19 lutego
  12. 20 lutego-20 marca

Horoskop kwiatowy - jakim kwiatem jesteś?

 1. Wynik

  Kapryfolium (21 marca-19 kwietnia)

  Urodzonych pod znakiem kapryfolium cechuje naturalna słodycz i gracja. Przyciągają się siebie ludzi, czarując ich swoim niewymuszonym wdziękiem. Noszą się z dystynkcją i pewnością siebie, promieniując uzdrawiającą energią.

  Jesteś silną, zdeterminowaną osobowością, która nigdy nie cofa się w obliczu wyzwania, masz zacięcie lidera, nie brakuje Ci asertywności i zawsze można liczyć na Twoje oryginalne, nieszablonowe myślenie.
  Udostępnij swój wynik!
 2. Wynik

  Mak (20 kwietnia-19 maja)

  W życiu cenisz sobie każdy przejaw piękna i lubisz otwierać na nie innych ludzi. Masz wrodzone poczucie estetyki i stylu, świetne oko do detali, wiele klasy i wyrafinowania.

  Lubisz przyjemności, cenisz sobie stabilność, komfort i bezpieczeństwo, ale jednocześnie masz w sobie dość uporu, odporności, cierpliwości i silnej woli, by z powodzeniem zmierzyć się z każdą przeciwnością losu.
  Udostępnij swój wynik!
 3. Wynik

  Lawenda (20 maja-20 czerwca)

  Jesteś idealistą, który patrzy na świat jak na źródło nieustającej inspiracji. Jesteś ekspansywny, kreatywny, masz niezwykle żywy i bystry umysł. Jesteś jak gorące źródło, stale pulsujesz i wibrujesz energią.

  Masz co prawda tendencję, by chwytać kilka srok za ogon, ale z drugiej strony Twoje plany są pełne rozmachu, horyzonty szerokie, a postanowienia ambitne. Realizujesz swoje marzenia i inspirujesz do tego samego również swoje otoczenie.
  Udostępnij swój wynik!
 4. Wynik

  Akant (21 czerwca-22 lipca)

  Jesteś osobą wrażliwą, niezwykle intuicyjną, bardzo spostrzegawczym obserwatorem. Nikt nie jest w stanie Cię oszukać, zawsze wiesz, jakie emocje kryją się w sercach innych ludzi, nawet jeśli o nich nie mówią. Jesteś pełen ciepła i serdeczności, dobry z Ciebie słuchacz.

  Potrzebujesz kochającego, sytego otoczenia pełnego przyjaźni, miłości i życzliwości, aby nie paść ofiarą negatywnych wibracji. Masz też naturalną smykałkę do uzdrawiania.
  Udostępnij swój wynik!
 5. Wynik

  Słonecznik (23 lipca-21 sierpnia)

  Jesteś otwarty, serdeczny, pewny siebie. Ludzie widzą w Tobie mentora i przywódcę, chętnie zwracają się do Ciebie po radę. Jeżeli czegoś się podejmujesz, dążysz do perfekcji.

  Dla przyjaciół jesteś lojalnym, pełnym ciepła towarzyszem, masz dobre i wierne serce. Chętnie dzielisz się wszystkim, co posiadasz, Twoja hojność budzi podziw i szacunek. Czyżby człowiek bez wad? No, nie do końca, czasami miewasz tendencję do egocentryzmu i próżności. Lubisz, by Cię chwalono!
  Udostępnij swój wynik!
 6. Wynik

  Powój (22 sierpnia-22 września)

  Masz naturę myślącą, refleksyjną. Nim podejmiesz jakiekolwiek działania, wolisz się zastanowić, przemyśleć, ułożyć plan. Jesteś zorganizowanym obserwatorem, zdolnym zauważyć i przeanalizować najmniejszy nawet detal.

  Lubisz porządek i schludność, potrafisz odnaleźć się i rozkwitnąć w każdych warunkach i w każdych okolicznościach. Chętnie wyciągasz pomocną dłoń i zachęcasz innych do skutecznego działania zespołowego.
  Udostępnij swój wynik!
 7. Wynik

  Róża (23 września-22 października)

  Najważniejszą wartością dla Ciebie jest prawda. Masz wyjątkową zdolność dostrzegania ukrytych znaczeń. Pociąga Cię poezja, architektura, filozofia, lubisz otaczać się pięknymi rzeczami.

  Nie znosisz natomiast i absolutnie nie tolerujesz niesprawiedliwości i okrucieństwa. Najlepiej się czujesz na otwartej przestrzeni w towarzystwie najbliższych Ci osób, z którymi możesz bez końca dyskutować o wszystkim.
  Udostępnij swój wynik!
 8. Wynik

  Chryzantema (23 października-21 listopada)

  Twoja osobowość jest tak wielowarstwowa, że mało kto może się pochwalić tym, że naprawdę Cię poznał. Wydaje się, że już wszystko wiadomo - a tymczasem Ty sprawiasz kolejną niespodziankę. Z drugiej strony cenisz sobie przejrzystość i uczciwość.

  Masz zdolność wprowadzania harmonii tam, gdzie rządził chaos. Swoje emocje traktujesz z powagą i nie rzucasz słów na wiatr. Bywasz nieco zaborczy, ale nigdy nie brakuje Ci oddanych wielbicieli.
  Udostępnij swój wynik!
 9. Wynik

  Narcyz (22 listopada-21 grudnia)

  Lubisz filozofować i dzielić się z innymi swoimi przemyśleniami. Nie owijasz w bawełnę, mówisz wprost, jak jest, zmierzasz prosto do celu bez kluczenia na skróty. Masz w sobie naturalną mądrość, już jako dziecko sprawiałeś wrażenie starszego, niż w rzeczywistości. Sprzyja Ci szczęście.

  Ludzie postrzegają Cię jako osobę silną, ale masz też ciepłą, wrażliwą stronę, której nie pokazujesz każdemu. Jesteś też marzycielem, masz niesamowicie żywą wyobraźnię.
  Udostępnij swój wynik!
 10. Wynik

  Goździk (22 grudnia-21 stycznia)

  Masz silną wolę, jesteś pracowity i zdeterminowany, z uporem i konsekwencją dążysz do realizacji swoich celów i jeżeli tylko chcesz, potrafisz każdego przekonać niemal do wszystkiego.

  Ludzie polegają na Tobie i doceniają siłę Twojej bezkompromisowej osobowości. Nie boisz się wysiłku i ciężkiej pracy, ale lubisz robić rzeczy po swojemu i we własnym rytmie. Cenisz sobie bezpieczeństwo i wypracowaną przez siebie strefę komfortu.
  Udostępnij swój wynik!
 11. Wynik

  Orchidea (22 stycznia-19 lutego)

  Jesteś kreatywną jednostką pełną pomysłów, czasami ekscentryczną i pełną sprzeczności, ale dzięki temu fascynującą. Patrzysz na świat z Twojej własnej, zupełnie wyjątkowej perspektywy. Pociągają Cię tajemnice, lubisz zgłębiać sekrety, masz zacięcie do mistycyzmu.

  Krzywda innych bardzo Cię boli, chciałbyś widzieć wszystkich szczęśliwymi i pogodnymi, nawet jeśli akurat masz ochotę kreować się na twardziela. Jesteś świetnym aktorem, lubisz wszystkiego spróbować i żyć więcej niż jednym życiem.
  Udostępnij swój wynik!
 12. Wynik

  Lilia wodna (20 lutego-20 marca)

  Masz niesamowicie wyostrzoną intuicję, co zahacza niemal o zdolności paranormalne. Praktycznie nigdy się nie mylisz. Jesteś tak głęboko empatyczny, że emocje innych wpływają na Twój nastrój, czasami destrukcyjnie.

  Jesteś urodzonym artystą, wrażliwym na sztukę i muzykę, masz świetne zdolności komunikacyjne i talent językowy. Wszystko przeżywasz niezwykle głęboko i czasami Twoje żywe emocje potrafią zwieść Cię na manowce i uczynić podatnym na zranienie.
  Udostępnij swój wynik!

Horoskop kwiatowy - jakim kwiatem jesteś?

Logowanie

Twórz i rozwiązuj quizy!

Nie masz konta?
zarejestruj się

Rejestracja

Dołącz do naszej społeczności!

Akceptuję regulamin.
Zgadzam się przekazać swój adres e-mail, który będzie wykorzystywany do kontaktów w sprawach związanych z moim kontem, oraz akceptuję, że moje aktywności na stronie będą rejestrowane.
Powrót do
logowania

Resetuj hasło

Powrót do
logowania
Wybierz typ quizu
Quiz psychologiczny
Quiz wiedzy
Quiz preferencji
Quiz punktowany