Co styl Twojego obuwia mówi o Tobie?

Ponoć nasze upodobania względem rodzaju obuwia potrafią co nieco powiedzieć o naszej osobowości. Sprawdź, czy tak jest w Twoim przypadku!


 1. 1

  Wybierz swój ulubiony styl obuwia:

  1. Designerskie wzory
  2. Sportowe, sneakersy, adidasy
  3. Klasyczne szpilki
  4. Kowbojki, botki, sztyblety
  5. Najmodniejsze w sezonie
  6. Trampki, conversy, vansy
  7. Platformy
  8. Krzykliwe, jaskrawe, wyróżniające się
  9. Brokatowe, błyszczące, ozdobne
  10. Wygodne, codzienne obuwie
  11. Baletki, baleriny, loafersy

Co styl Twojego obuwia mówi o Tobie?

 1. Wynik

  Obuwie sportowe

  Jesteś stabilną emocjonalnie i zrównoważoną osobą, która nie ulega lękom. Stoisz mocno obiema nogami na ziemi i nie pozwalasz sobie na bujanie z głową w chmurach. Żyje się tu i teraz - to Twoja dewiza.
  Udostępnij swój wynik!
 2. Wynik

  Trampki

  Miła i przyjazna z Ciebie osoba, nawet jeśli czasami wykazujesz tendencję do przesadnej dumy czy nadmiernej ostrożności. Mimo wszystko jednak pozostajesz młody duchem do późnych lat, a ponadto doskonale zdajesz sobie sprawę z własnych słabości (i mocnych stron też).
  Udostępnij swój wynik!
 3. Wynik

  Najmodniejsze trendy

  Lubisz zakupy - i stać Cię na nie. Jesteś pełen pasji, oddania, ambicji, ale, co ciekawe, chociaż niektórym może się to wydać paradoksalne, cenisz sobie tradycyjne wartości.
  Udostępnij swój wynik!
 4. Wynik

  Baletki

  Nie przejmujesz się opinią innych, bez obaw głośno mówisz, co Ci w duszy gra. Jesteś niezależnym myślicielem i czasami Twoja ciągła potrzeba wolności utrudnia Ci funkcjonowanie w związkach.
  Udostępnij swój wynik!
 5. Wynik

  Kowbojki

  Do Twoich wad może zaliczasz się podejrzliwość, rezerwa i skupienie na sobie, jednocześnie jednak jesteś osobą niezwykle inteligentną, błyskotliwą i wrażliwą (czasem aż za bardzo).
  Udostępnij swój wynik!
 6. Wynik

  Brokatowe

  Lubisz styl glamour i przywiązujesz niezwykłą wagę do detali. Masz dobrą pamięć i wyostrzony zmysł obserwacji. Pozornie wydajesz się wygadanym ekstrawertykiem, w rzeczywistości jednak postępujesz z dużą ostrożnością.
  Udostępnij swój wynik!
 7. Wynik

  Krzykliwe

  Lubisz skupiać na sobie uwagę i być w centrum wydarzeń. Gdziekolwiek się pojawisz, przyciągasz zachwycone spojrzenia innych. Przychodzi Ci to absolutnie naturalnie, dzięki czemu nigdy nie razisz przesadą czy sztucznością.
  Udostępnij swój wynik!
 8. Wynik

  Wysokie obcasy

  Jesteś pewna siebie i nie obawiasz się przebywać w blasku reflektorów. Wszystko, co robisz, robisz po swojemu. Nie lubisz, by Ci dyktowano, co masz zrobić i kim masz być. Zdarza Ci się być trochę kapryśną.
  Udostępnij swój wynik!
 9. Wynik

  Platformy

  Jesteś osobą bardzo towarzyską i zawsze na czasie. W mediach społecznościowych czujesz się jak ryba w wodzie i bez problemu ogarniasz nowinki technologiczne. Zawsze wiesz, czym żyje świat i co w trawie piszczy.
  Udostępnij swój wynik!
 10. Wynik

  Komfortowe

  Jesteś spokojną, miłą osobą, która dwa razy pomyśli, zanim coś powie, nie lubi egzaltacji ani przesady. Cenisz sobie wygodę, bezpieczeństwo i własną strefę komfortu.
  Udostępnij swój wynik!
 11. Wynik

  Designerskie

  Uwielbiasz różnorodność, wyzwania i przygody. Skutecznie potrafisz rozprawiać się ze swoimi słabościami, nigdy się nie poddajesz i nie pozwalasz, by okoliczności Cię pokonały. Kiedy coś Cię boli, niechętnie się z tego zwierzasz.
  Udostępnij swój wynik!

Co styl Twojego obuwia mówi o Tobie?

Logowanie

Twórz i rozwiązuj quizy!

Nie masz konta?
zarejestruj się

Rejestracja

Dołącz do naszej społeczności!

Akceptuję regulamin.
Zgadzam się przekazać swój adres e-mail, który będzie wykorzystywany do kontaktów w sprawach związanych z moim kontem, oraz akceptuję, że moje aktywności na stronie będą rejestrowane.
Powrót do
logowania

Resetuj hasło

Powrót do
logowania
Wybierz typ quizu
Quiz psychologiczny
Quiz wiedzy
Quiz preferencji
Quiz punktowany