Co Twój anioł stróż chce Ci przekazać?

Twój niewidzialny opiekun pragnie Twojego szczęścia i powodzenia. Jego podszepty prowadzą Cię we właściwym kierunku. Co próbuje Ci powiedzieć Twój anioł stróż?


 1. 1

  Najbardziej obawiasz się:

  1. Niespełnienia planów
  2. Porażki
  3. Odrzucenia
  4. Pesymizmu
  5. Rozczarowania bliskich
  6. Zranienia
 2. 2

  Który z tych obrazków daje Ci motywacyjnego kopa?

 3. 3

  Wybierz cechę swojego charakteru, na której najmocniej polegasz:

  1. Ambicja
  2. Kreatywność
  3. Intuicja
  4. Wrażliwość
  5. Odpowiedzialność
  6. Niezależność
 4. 4

  Wybierz obrazek, który najbardziej do Ciebie przemawia:

 5. 5

  Który z tych obrazków sprawia, że czujesz się nieswojo?

 6. 6

  W jaki sposób przekroczysz strumień?

  1. Poszukam kładki
  2. Znajdę inną drogę
  3. Przepłynę łódką
  4. Przejdę po kamieniach
  5. Rzucę się wpław
  6. Przeskoczę
 7. 7

  Jak wygląda Twój anioł stróż?

 8. 8

  Co wybierzesz na swój prywatny talizman?

  1. Maskę
  2. Świecę
  3. Księżyc
  4. Miecz
  5. Kalejdoskop
  6. Różę
 9. 9

  Nie ma spełnienia bez:

  1. Sukcesu
  2. Bólu
  3. Przyjaciół
  4. Rodziny
  5. Marzeń
  6. Wolności
  7. Wyzwania
 10. 10

  Twój anioł przemawia do Ciebie przede wszystkim poprzez:

  1. Okazje
  2. Podszepty intuicji
  3. Wyzwania
  4. Symbole
  5. Innych ludzi
  6. Obrazy
  7. Marzenia

Co Twój anioł stróż chce Ci przekazać?

 1. Wynik

  Żyj tu i teraz

  Jesteś pełen pasji i ambicji, przepełnia Cię pragnienie przenoszenia gór i osiągania niemożliwego. Tak bardzo skupiasz się na dalekosiężnych planach, że czasami miewasz problem z dostrzeżeniem tego, co masz przed nosem.

  Twój anioł stróż zachęca Cię, byś otworzył się na codzienne drobiazgi, odnalazł w sobie cierpliwość i nauczył się czerpać radość z prostych, drobnych spraw, zachowując harmonię między przeżywaniem tego, co jest teraz, a dążeniem do realizacji wielkich planów w przyszłości.
  Udostępnij swój wynik!
 2. Wynik

  Rzuć wyzwanie sam sobie

  Twój anioł stróż zachęca Cię do tego, żebyś nie utkwił w rutynie codzienności i pamiętał o tym, że masz marzenia, cele i ambicje, które warto realizować.

  Twój opiekun dostrzega Twój entuzjazm i potencjał, by osiągnąć coś wielkiego i wspaniałego, pod warunkiem, że nie pozwolisz sobie o tym zapomnieć i wciąż będziesz przesuwać granice tego, na co Cię stać.
  Udostępnij swój wynik!
 3. Wynik

  Czas strząsnąć z siebie ciężar

  Twój anioł stróż dostrzega, jak wiele odpowiedzialności i obowiązków bierzesz na siebie. Jest dumny z Twojej odwagi i nieustępliwości, wie, że nigdy nie poddajesz się w obliczu przeciwności losu.

  Pragnie jednak, byś dostrzegł, że ciągła obawa przed sprawieniem innym zawodu zaczyna ciążyć na Twojej duszy, ponieważ masz tendencję, by brać na siebie zbyt dużo. Twój opiekun zachęca Cię do tego, byś odpuścił, wziął głęboki oddech i pozbył się obciążenia minionych win i żalów, które Cię ograniczają.
  Udostępnij swój wynik!
 4. Wynik

  Zasługujesz na miłość

  Jesteś piękną, wrażliwą, delikatną duszą, która nosi w sobie ogromne wewnętrzne bogactwo, czasem przytłoczone przez Twoją nieśmiałość i niepewność siebie. Twój skrzydlaty opiekun pragnie, byś dostrzegł, jak wiele w Tobie miłości i jak bardzo zasługujesz na to, by ją otrzymywać od innych.

  Nie zadowalaj się byle czym, i chociaż nie cierpisz konfliktów, są rzeczy, o które warto z całych sił walczyć. Nie uciekaj przed tym, masz prawo do pełni szczęścia.
  Udostępnij swój wynik!
 5. Wynik

  Wpuść innych do swojego serca

  Jesteś osobą pełną życzliwości i empatii, ale też nadwrażliwą, wszystko przeżywasz bardzo głęboko i pamiętasz na długo. W życiu spotkała Cię porcja bolesnych zawodów i boisz się ponownie otworzyć serce, żeby znowu nie zostać zranionym i odrzuconym.

  Jednak Twój anioł stróż dostrzega, jak dobrą masz intuicję i że jeśli tylko zaufasz swojemu wewnętrznemu kompasowi, poprowadzi Cię właściwie w kierunku ludzi zasługujących na Twoje zaufanie i na obecność w Twoim życiu. Dopuść ich do siebie!
  Udostępnij swój wynik!
 6. Wynik

  Bądź rozsądny i opanowany

  Twój anioł stróż jest dumny z tego, jak optymistyczną, pogodną, dynamiczną i pełną radości życia osobą jesteś. Czuwa nad Tobą w drodze do realizacji celów, których masz zawsze bardzo dużo, ale jednocześnie ostrzega, że Ty też musisz dać coś od siebie: zatrzymać się w biegu, przemyśleć, nie robić wszystkiego na szybko, zadać sobie parę pytań, planować rozsądnie.

  Twój anioł stróż kieruje Cię w stronę zbawiennej życiowej równowagi, jednocześnie zachęcając, byś stale dążył do realizacji nawet najbardziej śmiałych marzeń.
  Udostępnij swój wynik!
 7. Wynik

  Pokochaj kogoś niepodobnego do siebie

  Jesteś niezwykle oryginalną osobą, niezależną i pełną wewnętrznej siły. Spowija Cię nimb tajemnicy i trzymasz innych nieco na dystans. Wielu z nich nie ma odwagi przebić się przez otaczającą Cię aurę powagi.

  Twój anioł stróż sugeruje, byś otworzył serce na kogoś, kto ma charakter zupełnie odmienny od Twojego, odkrywając tym samym nowe obszary Twojej osobowości i pozbywając się tego, co próżne i nieszczere. To kolejny krok na drodze do oświecenia i dojrzałej samoświadomości.
  Udostępnij swój wynik!

Co Twój anioł stróż chce Ci przekazać?

Logowanie

Twórz i rozwiązuj quizy!

Nie masz konta?
zarejestruj się

Rejestracja

Dołącz do naszej społeczności!

Akceptuję regulamin.
Zgadzam się przekazać swój adres e-mail, który będzie wykorzystywany do kontaktów w sprawach związanych z moim kontem, oraz akceptuję, że moje aktywności na stronie będą rejestrowane.
Powrót do
logowania

Resetuj hasło

Powrót do
logowania
Wybierz typ quizu
Quiz psychologiczny
Quiz wiedzy
Quiz preferencji
Quiz punktowany