Jakim znakiem w horoskopie Celtów jesteś?

Dowiedz się, jaki jest Twój celtycki zodiak zwierzęcy zgodny z kalendarzem księżycowym oraz co z tego wynika!


 1. 1

  Wybierz swoją datę urodzenia:

  1. 21 grudnia - 20 stycznia
  2. 21 stycznia - 20 lutego
  3. 21 lutego - 20 marca
  4. 21 marca - 20 kwietnia
  5. 21 kwietnia - 20 maja
  6. 21 maja - 20 czerwca
  7. 21 czerwca - 20 lipca
  8. 21 lipca - 20 sierpnia
  9. 21 sierpnia - 20 września
  10. 21 września - 20 października
  11. 21 października - 20 listopada
  12. 21 listopada - 20 grudnia

Jakim znakiem w horoskopie Celtów jesteś?

 1. Wynik

  Jeleń (21 grudnia - 20 stycznia)

  Jeleń jest idealistą, który patrzy daleko i mierzy wysoko. Ma wielkie aspiracje i nie zniechęca się byle czym. Odważnie bierze na rogi wszystkie przeszkody. Osoby spod tego znaku cechuje naturalna duma, wrodzona charyzma - noszą się z godnością, niczym członkowie książęcego rodu.

  Nie oznacza to jednak pychy, Jeleń nigdy nie zakłada z góry, że coś mu się należy - ale bez problemu potrafi to udowodnić. Myśli perspektywicznie i kiedy jest do czegoś w pełni przekonany, angażuje się nawet nie na sto, a na dwieście procent.
  Udostępnij swój wynik!
 2. Wynik

  Kot (21 stycznia - 20 lutego)

  Szybkie, sprytne, błyskotliwe, Koty są w stanie przejrzeć każdą zasłonę i dostrzec każdy ukryty szczegół. Nie zwiodą ich tanie sztuczki i próby tajenia prawdy. Patrzą na wszystko z indywidualnego punktu widzenia, mają nietypowe podejście do wielu spraw, myślą nieszablonowo. Koty są kreatywne, często mają duszę artysty.

  Lubią obserwować, szacować i wyciągać wnioski, co dla niektórych ludzi bywa denerwujące, ponieważ czują się na cenzurowanym.
  Udostępnij swój wynik!
 3. Wynik

  Wąż (21 lutego - 20 marca)

  Z pozoru chłodne, Węże są trawione nienasycone ciekawością świata. Wszystko je interesuje, chcą wiedzieć, jak poszczególne rzeczy funkcjonują, co sprawia, że działają - często próbują dojść do tego własną analizą, zamiast dopytywać innych. W sprzyjających okolicznościach stają się mistrzami perswazji, jeśli są oddane jakiejś sprawie, potrafią przekonać i porwać każdego.

  Zepchnięte do defensywy zamykają się w sobie, nie lubią, by ktoś narzucał im własne zdanie, chociaż w granicach rozsądku potrafią być elastyczne.
  Udostępnij swój wynik!
 4. Wynik

  Lis (21 marca - 20 kwietnia)

  Dynamiczne, pełne energii i seksapilu, Lisy nigdy nie przepuszczą szansy na ciekawe doświadczenie czy elektryzującą przygodę. Są niezrównanymi gawędziarzami, potrafią godzinami w pełni skupiać na sobie uwagę słuchaczy. Lisy są odważne i lojalne, ofiarowują swoją przyjaźń na całe życie.

  Pod przykrywką żartownisia i wesołka skrywają czułe i miękkie serce, chociaż głośno się do tego nie przyznają.
  Udostępnij swój wynik!
 5. Wynik

  Byk (21 kwietnia - 20 maja)

  Kochające, stabilne, ostoja spokoju i bezpieczeństwa. Potrzebujesz ramienia, oparcia, elementu stałości pośród chaosu? Zwróć się do Byka. Zawsze możesz liczyć na szczerą opinię i dobrą radę. Ludzie spod tego znaku są ekspertami w zakresie związków międzyludzkich, często intuicja podpowiada im więcej, niż innym doświadczenie. Byki mają naturalne wyczucie elegancji, wiele smaku i klasy, lubią otaczać się pięknymi przedmiotami.

  Można na nie liczyć, potrafią dochować sekretu.
  Udostępnij swój wynik!
 6. Wynik

  Konik morski (21 maja - 20 czerwca)

  Urodzeni pod tym znakiem są odpowiedzialni, solidni i elastyczni. Chętnie byś widział kogoś takiego w charakterze swojego prawnika czy księgowego. Zawsze dopatrzą się wyjątku, znajdą szczelinę, wymyślą sprytny wybieg. Czasami trudno wręcz nadążyć za szybkością i lotnością ich umysłu.

  Ludzie spod tego znaku są charyzmatyczni i przyciągają do siebie innych - ale chociaż lubią być rozpieszczani i adorowani, nie stawiają się wcale na piedestale, na każdy objaw uczucia odpowiadają szczerą wzajemnością.
  Udostępnij swój wynik!
 7. Wynik

  Strzyżyk (21 czerwca - 20 lipca)

  Świeże, pogodne i pełne ciepła, Strzyżyki to typy rodzinne i przyjacielskie, które lubią się otaczać bliskimi i najlepiej czują się wtedy, kiedy kochają i są kochane. Potrafią zachować spokój nawet w najbardziej stresujących sytuacjach, są niezastąpione w chwilach kryzysu.

  Są opiekunami i aktywnymi uczestnikami swojej społeczności, mają głębokie poczucie sprawiedliwości i mocny kręgosłup moralny. Potrafią też same narzucić sobie dyscyplinę i wiedzę dokładnie, czego chcą.
  Udostępnij swój wynik!
 8. Wynik

  Koń (21 lipca - 20 sierpnia)

  Ekspansywny hazardzista z solidną głową do interesów, Koń jest pewny siebie i świetnie sprawdza się w roli lidera. Jest urodzonym strategiem i z łatwością narzuca innym swój autorytet. Potrafi być bardzo uparty, czasami balansuje na granicy arogancji, zazwyczaj jej jednak nie przekracza dzięki wrodzonemu wdziękowi.

  Ludzie spod tego znaku mają styl, bez dwóch zdań, lubią flirtować i dobrze czują się w centrum zainteresowania.
  Udostępnij swój wynik!
 9. Wynik

  Łosoś (21 sierpnia - 20 września)

  Urodzeni pod znakiem Łososia są marzycielami i wizjonerami z artystyczną duszą, którzy lubią zagłębiać się w świat snów. Są raczej introwertykami zorientowanymi do wewnątrz, snują refleksje, rozważają urodę świata i jego problemy. Ich wypowiedzi są głębokie, celne i inspirujące.

  Potrafią przejrzeć złe intencje na pierwszy rzut oka i z niechęcią traktują wszelkiej maści intrygantów i manipulatorów.
  Udostępnij swój wynik!
 10. Wynik

  Łabędź (21 września - 20 pażdziernika)

  Elokwentne i eleganckie, Łabędzie nigdy nie zadowalają się byle czym. Mają wysokie standardy względem ludzi, świata i najbliższego otoczenia. Są dystyngowane i bardzo spragnione piękna. To również oddani i bardzo namiętni kochankowie, nawet jeśli na pierwszy rzut oka trudno się tego domyślić, patrząc na ich opanowanie i arystokratyczną naturę.

  Ludzie spod tego znaku mają oko do detali, są spostrzegawczy i zorganizowani.
  Udostępnij swój wynik!
 11. Wynik

  Motyl (21 października - 20 listopada)

  Motyle są bardzo towarzyskie, mają masę znajomości, kontaktów, bliższych i dalszych znajomych. Zawsze odpowiedzą na wiadomość, maila czy telefon, można liczyć na ich obecność na imprezie. W związkach jednak trudno zatrzymać je przy sobie na dłużej, zawsze pragną się wymknąć i polecieć gdzieś dalej.

  Mają w sobie świeżość i lekkość, nawet ponury dzień w ich obecności wydaje się łatwiejszy do zniesienia.
  Udostępnij swój wynik!
 12. Wynik

  Wilk (21 listopada - 20 grudnia)

  Nieustraszone i dzielne, Wilki nie lubią kompromisów i półśrodków. To nieulękli bohaterowie, którzy bez namysłu rzucą się w wir każdej bitwy - pod warunkiem, że to bitwa w słusznej sprawie. Czerpią siłę z każdego nowego wyzwania, mają silną wolę, dużo energii i wysoko cenią sobie honor.

  Dopóki podzielasz ich pogląd na świat i poświęcenie dla konkretnego celu, trudno o bardziej lojalnego kompana.
  Udostępnij swój wynik!

Jakim znakiem w horoskopie Celtów jesteś?

Logowanie

Twórz i rozwiązuj quizy!

Nie masz konta?
zarejestruj się

Rejestracja

Dołącz do naszej społeczności!

Akceptuję regulamin.
Zgadzam się przekazać swój adres e-mail, który będzie wykorzystywany do kontaktów w sprawach związanych z moim kontem, oraz akceptuję, że moje aktywności na stronie będą rejestrowane.
Powrót do
logowania

Resetuj hasło

Powrót do
logowania
Wybierz typ quizu
Quiz psychologiczny
Quiz wiedzy
Quiz preferencji
Quiz punktowany