Jaki kolor powinny mieć te obrazki? Te wybory powiedzą wiele o Tobie!

Zdecyduj, w jakim kolorze powinien być pokazany na zdjęciu obiekt i sprawdź, co te wybory mówią o Twoim podejściu do życia.


 1. 1

  Ten obrazek Twoim zdaniem powinien być w kolorze:

 2. 2

  Jaki kolor szalu pasowałby do tej osoby?

 3. 3

  Jaki odcień wybierasz dla tego obrazka?

 4. 4

  Na jakim tle mogłaby stać ta osoba?

 5. 5

  Wybierz kolor dla tego stylowego samochodu!

 6. 6

  Jaki kolor parasolki pasowałby do tej scenerii?

 7. 7

  W jakich kolorach mogłyby być te domki?

 8. 8

  Te schody dobrze wyglądałyby w kolorze:

 9. 9

  Który zachód słońca najbardziej kojarzy Ci się z tym obrazkiem?

 10. 10

  Wybierz kolor dla tego budzika!

Jaki kolor powinny mieć te obrazki? Te wybory powiedzą wiele o Tobie!

 1. Wynik

  Nieuleczalny optymista

  Uśmiechasz się do świata, a świat uśmiecha się do Ciebie - a przynajmniej zawsze do takiej interpretacji się przychylasz. We wszystkim starasz się dostrzegać jasne barwy, pozytywne strony, możliwość rozwinięcia się pozytywnego scenariusza. Nawet pozorna porażka może w konsekwencji okazać się szansą na coś dobrego.

  Twoja pogoda ducha jest po równi wrodzoną cechą Twojej osobowości, jak i aktem woli - decydujesz się patrzeć na życie z optymizmem i trwasz przy tym postanowieniu, nie pozwalając, by ponuractwo innych zakłócało Twoją radość.
  Udostępnij swój wynik!
 2. Wynik

  Szczery wrażliwiec

  Twoje podejście do życia i świata jest nacechowane przede wszystkim głębokimi emocjami. Wszystko odbierasz i przeżywasz bardzo mocno, zarówno w negatywnym, jak i pozytywnym sensie. Z powodu tej intensywności uczuć często doświadczasz zranienia i rozczarowania, ale też każdą radość przeżywasz po trzykroć.

  Bez problemu wyczuwasz prawdziwe nastawienie innych, nawet jeśli głośno mówią coś, temu przeczy. Jednocześnie jednak wolisz wierzyć, że ludzie z natury mają w sobie dobro i szczerość.
  Udostępnij swój wynik!
 3. Wynik

  Kreatywny i nieszablonowy

  Jesteś pomysłowy, pełen wyobraźni, zawsze masz w zanadrzu jakieś nietypowe rozwiązanie czy wyjście z sytuacji, na które nikt nie wpadł. Wychodzisz poza standardy, potrafisz znaleźć inspirację niemal wszędzie i przekuć pomysł w coś żywego i twórczego. Masz w sobie wiele zachwytu nad pięknem świata i wielością możliwości, które się w nim kryją.

  Chcesz odkrywać, zwiedzać, poznawać, próbować nietypowych kombinacji, niestandardowych zestawów. Dzięki temu inspirujesz również innych, by wychodzili poza swoją strefę komfortu.
  Udostępnij swój wynik!
 4. Wynik

  Dynamiczny i pełen energii

  Kto stoi w miejscu, nigdy niczego nie osiągnie. To zdecydowanie nie dotyczy Ciebie - Ty stale rwiesz ku przodowi! Jesteś żywiołowy, spontaniczny, masz zawsze mnóstwo spraw do załatwienia, planów do zrealizowania, marzeń przechodzących w realne cele.

  Nie zastanawiasz się, działasz i dajesz z siebie wszystko, nie idziesz na skróty i poprzeczkę umieszczasz sobie wysoko, ale nawet drobne zwycięstwa dają Ci dodatkową motywację i poprawiają samopoczucie. Uśmiechasz się, w cichości ducha sobie gratulujesz... i z kopyta ruszasz dalej!
  Udostępnij swój wynik!
 5. Wynik

  Spokojny realista

  Bierzesz rzeczy takie, jakimi są - udało Ci się osiągnąć wewnętrzną harmonię i umiejętność spokojnego godzenia się z tym, na co nie masz wpływu i czego nie jesteś w stanie zmienić. Nie jesteś typem buntownika czy rewolucjonisty, raczej opanowanego, uważnego obserwatora, który umie oddzielić ziarna od plew, a rzeczy naprawdę istotne od tych mniej ważnych.

  Zdajesz sobie sprawę, że w życiu dominują odcienie szarości, a czerń i biel spotyka się rzadko.
  Udostępnij swój wynik!
 6. Wynik

  Skłonny do pesymizmu

  Należysz do osób, które patrząc na pogodne niebo nie mogą opędzić się od nieufności - czy aby na pewno pogoda się zaraz nie zepsuje? Dotychczasowe życiowe doświadczenia nie nastroiły Cię najlepiej. Dostrzegasz wokół wiele ciemnych barw, wiele powodów do smutku. Wolisz pozytywne zaskoczenie niż bolesne rozczarowanie wynikające z nadmiernych oczekiwań.

  Jednak czy Twoja skłonność do konstruowania negatywnych scenariuszy nie przeradza się w samospełniającą się przepowiednię, ponieważ przyciągasz i otrzymujesz dokładnie to, czego się spodziewasz?
  Udostępnij swój wynik!

Jaki kolor powinny mieć te obrazki? Te wybory powiedzą wiele o Tobie!

Logowanie

Twórz i rozwiązuj quizy!

Nie masz konta?
zarejestruj się

Rejestracja

Dołącz do naszej społeczności!

Akceptuję regulamin.
Zgadzam się przekazać swój adres e-mail, który będzie wykorzystywany do kontaktów w sprawach związanych z moim kontem, oraz akceptuję, że moje aktywności na stronie będą rejestrowane.
Powrót do
logowania

Resetuj hasło

Powrót do
logowania
Wybierz typ quizu
Quiz psychologiczny
Quiz wiedzy
Quiz preferencji
Quiz punktowany