Co Twoje wybory mówią o Tobie?

Przyjrzyj się zdjęciom i wybierz to, które przemawia do Ciebie najbardziej. Sprawdź, czego możesz się dzięki nim dowiedzieć!


 1. 1

  Wybierz obrazek:

 2. 2

  Wybierz obrazek:

 3. 3

  Wybierz obrazek:

 4. 4

  Wybierz obrazek:

 5. 5

  Wybierz obrazek:

 6. 6

  Wybierz obrazek:

 7. 7

  Wybierz obrazek:

 8. 8

  Wybierz obrazek:

 9. 9

  Wybierz obrazek:

 10. 10

  Wybierz obrazek:

Co Twoje wybory mówią o Tobie?

 1. Wynik

  Marzyciel

  Należysz do osób, które bujają z głową wysoko w chmurach i zawsze dostrzegają za horyzontem kolejną niespodziankę i kolejną szansę. Świat jest dla Ciebie ostoją piękna i źródłem radości. W Twoich marzeniach bardziej od faktycznej realizacji liczy się samo ich snucie, które samo w sobie jest dla Ciebie krzepiące i przyjemne.

  Budowanie zamków na lodzie bywa dla Ciebie najlepszą metodą na walkę ze stresem. Twoja żywa wyobraźnia i marzycielskie serce to skarby, których przecenić nie sposób!
  Udostępnij swój wynik!
 2. Wynik

  Dusza towarzystwa

  Najlepiej czujesz się w grupie, w otoczeniu ludzi, którzy skupiają na Tobie całą uwagę. Brylujesz w towarzystwie i w świetle reflektorów czujesz się jak ryba w wodzie. Doskonale wiesz, jak oczarować i przyciągnąć słuchaczy i jak utrzymać ich zainteresowanie.

  Jesteś dowcipny, błyskotliwy, masz szybki refleks i zgrabną ripostę na każdą okazję. Kiedy nie ma Cię w pobliżu, wszystkim robi się po prostu nudno!
  Udostępnij swój wynik!
 3. Wynik

  Pełen ambicji

  Należysz do osób, które nigdy nie poprzestają na małym i nigdy nie zatrzymują się w połowie drogi. Obierasz sobie cel i konsekwentnie do niego dążysz, nie zrażając się niepowodzeniami. Pracujesz nad sobą, rozwijasz swoje umiejętności, stale poszerzasz horyzonty własnej wiedzy.

  Chcesz być lepszy, sprawniejszy, bardziej świadomy. Lubisz nieco zdrowej rywalizacji i poczucie satysfakcji z osiągniętego wyniku - chociaż nigdy się nim długo nie rozkoszujesz, bo już nosi Cię, by pędzić dalej.
  Udostępnij swój wynik!
 4. Wynik

  Domator

  Dom, rodzina, najbliżsi przyjaciele - to środowisko, w którym czujesz się najlepiej. Promieniujesz ciepłem i spokojem, tworzysz wokół siebie wrażenie bezpieczeństwa. Nie dla Ciebie tłumy, kluby, głośne imprezy i przekrzykiwanie się. Wolisz poczytać książkę, upiec ciasto, obejrzeć film w gronie najbliższych. Przede wszystkim na sercu leży Ci ich dobro, pragniesz, by byli bezpieczni i szczęśliwi.

  Nie masz potrzeby, by pędzić przed siebie na złamanie karku. Twój własny spokojny rytm jest dla Ciebie najbardziej odpowiedni.
  Udostępnij swój wynik!
 5. Wynik

  Żywioł namiętności

  Stale trawi Cię ogień! Jesteś zmysłowy, odrobinę szalony, uwielbiasz ruch, dynamizm, dobrą zabawę. Masz w sobie mnóstwo czaru, mało kto pozostaje obojętny na Twój urok. Znasz swoje atuty i potrafisz je wykorzystać.

  Co prawda ten ognisty temperament sprawia również, że bywasz impulsywny i szybko wybuchasz, ale gniew szybko Ci przechodzi, a oponenta potrafisz skutecznie rozbroić wdziękiem i uśmiechem. Dodajmy, że cielesne uciechy również nie są Ci obojętne!
  Udostępnij swój wynik!
 6. Wynik

  Filozof

  Twoje podejście do świata nacechowane jest refleksją i zadumą. Jesteś obserwatorem pogrążonym w świecie własnych myśli, który lubi dociekać, analizować, zadawać pytania. Każde zjawisko starasz się zgłębić jak najdokładniej, jesteś dociekliwy i masz żywy, błyskotliwy umysł.

  Świat jest dla Ciebie fascynującym, niepoznanym miejscem, pełnym zagadek, na które trzeba szukać odpowiedzi, nawet jeśli poznanie prawdy wydaje się być niemożliwe.
  Udostępnij swój wynik!

Co Twoje wybory mówią o Tobie?

Logowanie

Twórz i rozwiązuj quizy!

Nie masz konta?
zarejestruj się

Rejestracja

Dołącz do naszej społeczności!

Akceptuję regulamin.
Zgadzam się przekazać swój adres e-mail, który będzie wykorzystywany do kontaktów w sprawach związanych z moim kontem, oraz akceptuję, że moje aktywności na stronie będą rejestrowane.
Powrót do
logowania

Resetuj hasło

Powrót do
logowania
Wybierz typ quizu
Quiz psychologiczny
Quiz wiedzy
Quiz preferencji
Quiz punktowany