Twoje pozytywne wyzwanie na dzisiaj!

Pod każdym obrazkiem kryje się wyzwanie dla Ciebie - do spełnienia właśnie teraz! Gwarantujemy, że znakomicie poprawisz tym sobie humor. Uruchom intuicję, obudź wyobraźnię i zaczynamy!


 1. 1

  Wybierz obrazek i odkryj, jakie kryje się pod nim pozytywne wyzwanie. Pamiętaj, to wyzwanie na dzisiaj, nie migaj się! :)

Twoje pozytywne wyzwanie na dzisiaj!

 1. Wynik

  Zadzwoń do kogoś bliskiego

  Pomyśl o osobie, z którą dawno nie rozmawiałeś. Może to ktoś z rodziny, a może przyjaciel, z którym kiedyś kradło się konie, a dzisiaj, w codziennym zabieganiu, ledwo wymieniacie pozdrowienia na Facebooku? Weź do ręki telefon i zadzwoń, właśnie teraz! Znakomicie poprawisz humor i sobie, i osobie po drugiej stronie aparatu.
  Udostępnij swój wynik!
 2. Wynik

  Obdarz kogoś komplementem

  Koleżanka ma wyjątkowo twarzową fryzurę, wystrzałową garsonkę albo piękny odcień lakieru na paznokciach? Mąż przyrządził pyszną kolację, a dziecko namalowało w szkole śliczny obrazek? Każdemu z nich powiedz coś miłego. Na widok radości skomplementowanej koleżanki Tobie też zrobi się pogodniej na sercu.
  Udostępnij swój wynik!
 3. Wynik

  Uśmiechnij się do kogoś nieznajomego

  Uśmiech otwiera tyle drzwi, a tak często zdarza nam się o tym zapominać, zwłaszcza teraz, jesienią i zimą - suniemy ulicą z nosem na kwintę, okutani płaszczem, byle jak najszybciej dotrzeć do domu... wbrew aurze i nastrojowi obdarz uśmiechem największego ponuraka w autobusie. To niesamowite, jak zaraźliwe potrafi być to proste uniesienie kącików ust. Spróbuj!
  Udostępnij swój wynik!
 4. Wynik

  Spraw sobie drobną przyjemność - teraz!

  Zasługujesz na nagrodę po prostu dlatego, że jesteś sobą! Robisz codziennie mnóstwo dobrego dla innych, niektórych z nich pewnie nawet nie znasz, a jednak ich życie dzięki Tobie staje się łatwiejsze. Czas sprawić sobie samej prezent: pyszne ciastko, kąpiel w pianie, kieliszek dobrego wina, a może książka? Pomyśl, co sprawi Ci największą przyjemność, i zafunduj to sobie właśnie dzisiaj.
  Udostępnij swój wynik!
 5. Wynik

  Wpłać drobny datek

  Zastanów się, jaka sprawa najbardziej Cię boli i leży Ci na sercu. Bezdomne zwierzęta, dzieci w sierocińcach, ofiary przemocy, a może bieda? Wpłać drobny datek na rzecz organizacji, która zajmuje się tą wybraną przez Ciebie sprawą. To nie muszą być duże pieniądze, liczy się każdy grosz i dobra intencja. Ten drobny akt dobroci sprawi, że poczujesz się wspaniale.
  Udostępnij swój wynik!
 6. Wynik

  Pomyśl, za co możesz być wdzięczny

  Kiedy zaczniesz się nad tym zastanawiać, okaże się, że jest mnóstwo rzeczy, za które możesz dziękować - Bogu, przeznaczeniu, Naturze, to już zależy tylko od Ciebie. Pomyśl o swojej pracy, o rodzinie, o przyjaciołach, o jedzeniu, które codziennie spożywasz i wodzie, którą pijesz, o dachu nad głową, ciepłej kołdrze, pięknym kolorze oczu, miłej ekspedientce w piekarni, powietrzu, którym oddychasz... ta lista ciągnie się przecież w nieskończoność. Podziękuj w duchu za każdy tych darów i poczuj, że naprawdę jesteś szczęśliwym człowiekiem.
  Udostępnij swój wynik!
 7. Wynik

  Powiedz komuś, że go kochasz

  Może czas wyznać swoje uczucia osobie, która nawet nie wie, jak bardzo zawróciła Ci w głowie? A może po prostu pomyśl o kimś, kogo kochasz, kto jest Ci bliski, ale mówisz mu to zbyt rzadko. Zrób to dzisiaj. Podziękuj tej osobie, że jest przy Tobie, powiedz jej, jak bardzo jest dla Ciebie ważna, jak bardzo cenisz sobie jej wsparcie i obecność. Takich słów nigdy za wiele - raczej kiedyś przychodzi żałować, że mówiliśmy je zbyt rzadko.
  Udostępnij swój wynik!
 8. Wynik

  Zrób coś nietypowego dla siebie!

  Czego nigdy nie robisz? A może jest coś, czego zawsze chciało Ci się spróbować, ale jakoś się nie składało, albo nie miałeś odwagi... Nigdy nie gotujesz w domu? Przyrządź coś pysznego! Zazwyczaj obywasz się bez makijażu? Dzisiaj zrób się na bóstwo! A może wyskoczysz niespodziewanie do kosmetyczki na hennę? Wysiądziesz dwa przystanki wcześniej i wrócisz do domu spacerem? A może wykonasz szalony taniec przy ulubionej muzyce? Możliwości są nieograniczone i zależą tylko od Twojej wyobraźni.
  Udostępnij swój wynik!

Twoje pozytywne wyzwanie na dzisiaj!

Logowanie

Twórz i rozwiązuj quizy!

Nie masz konta?
zarejestruj się

Rejestracja

Dołącz do naszej społeczności!

Akceptuję regulamin.
Zgadzam się przekazać swój adres e-mail, który będzie wykorzystywany do kontaktów w sprawach związanych z moim kontem, oraz akceptuję, że moje aktywności na stronie będą rejestrowane.
Powrót do
logowania

Resetuj hasło

Powrót do
logowania
Wybierz typ quizu
Quiz psychologiczny
Quiz wiedzy
Quiz preferencji
Quiz punktowany