Wróżka Venena prawdę Ci powie! Wybierz obrazki, które najbardziej do Ciebie przemawiają, a dowiesz się, kim jesteś.

Pozwól, aby szczęśliwy traf odkrył Twoją prawdziwą naturę. Dobrej zabawy!


 1. 1

  Czego się boisz?

  1. Bólu
  2. Szaleństwa
  3. Niczego
  4. Klatki
  5. Starości
  6. Samotności
 2. 2

  Który kwiat wybierzesz?

 3. 3

  Jaki film najchętniej oglądasz?

  1. Kryminał
  2. Komedię romantyczną
  3. Horror
  4. Gangsterski
  5. Dramat
  6. Przygodowy
 4. 4

  Który z przedmiotów wybierzesz dla siebie?

  1. Kij
  2. Auto
  3. Spadochron
  4. Wałek
  5. Książkę
  6. Hamak
 5. 5

  Co kochasz?

  1. Siebie
  2. Pieniądze
  3. Swobodę
  4. Zwierzęta
  5. Emocje
  6. Rodzinę
 6. 6

  Wybierz jeden z kolorów.

 7. 7

  Co wybierzesz?

  1. Stal
  2. Drewno
  3. Jedwab
  4. Cegłę
  5. Kamień
  6. Szkło

Wróżka Venena prawdę Ci powie! Wybierz obrazki, które najbardziej do Ciebie przemawiają, a dowiesz się, kim jesteś.

 1. Wynik

  Prawdziwy zwierz

  Venena mówi: Drzemie w Tobie dzika natura! Na co dzień spokojny i ułożony, masz w sobie jednak pierwotne instynkty, które tylko czekają, aby dać o sobie znać. Oto Ty, bezwzględny dla wrogów i zdolny do wszelkich poświęceń wobec najbliższych. Jak każdy zwierz dobrze czujesz się na łonie natury i czasem lubisz się wylegiwać. Dobrze karmić i nie drażnić, oto recepta na udane życie u Twojego boku.
  Udostępnij swój wynik!
 2. Wynik

  Sama słodycz

  Niech wszyscy wysłuchają słów Veneny: Jest w Tobie bystrość górskiego strumyka i delikatność porannej mgły. Nie ma w Tobie fałszu i obłudy. Jesteś istotą delikatną, kruchą i wrażliwą. Twoje życie upływa pod znakiem poszukiwania miłości i jej odwzajemniania. Pamiętaj, choć masz w sobie słodycz miodu, musisz ją dawkować, inaczej inni szybko znudzą się Twoim smakiem.
  Udostępnij swój wynik!
 3. Wynik

  Spokojna rzeka

  Venena zajrzała w Twą duszę i oto co tam dostrzegła: Jesteś ostoją i ucieczką, spokojem i wytchnieniem. Chociaż daremnie szukać w Tobie dzikości i szaleństwa, to jednak czasami widać, że ukrywasz przed światem niespożyte pokłady siły. Wiatry Cię nie złamią, nieszczęścia nie pokonają! Czerpiąc siłę z własnego wnętrza, trwać będziesz na przekór wszelkim przeciwnościom i powoli, ale z uporem, przekuwać będziesz trudności w sukcesy.
  Udostępnij swój wynik!
 4. Wynik

  Twardy jak skała

  Zapisane jest w gwiazdach, co następuje: Powierzchowność i opinia innych na Twój temat nie spędzają Ci snu z powiek. Nie ma w Tobie delikatności i przesadnej wrażliwości, trudno oczekiwać od Ciebie romantycznych gestów. Jednakże drzemie w Twej duszy żelazna wola i rzadko spotykana siła charakteru. Nie odstrasza Cię ból, wysiłek czy zmęczenie, choć czasem na oślep gnasz do upragnionego celu. Życie z Tobą nie zawsze usłane jest różami, ale pamiętaj, że sprawna dłoń zdolna jest ociosać nawet najtwardszy kamień. Ukochana osoba zawsze znajdzie w Tobie oparcie i pomoc.
  Udostępnij swój wynik!
 5. Wynik

  Nieokiełznany jak ogień

  Słuchaj słów Veneny, a są one następujące: Jesteś dziką, nieokiełznaną energią! Czasem miotasz się, nie wiedząc, czego właściwie szukasz i nie dostrzegasz nawet, ile przez to tracisz. Przyciągasz wzrok i zapadasz w pamięć, kusisz, czarujesz, ale tylko nieliczni znajdą ciepło u Twojego boku. Fałszywi zalotnicy niech lepiej uważają, bo łatwo mogą się poparzyć! Osoby Takie jak Ty za młodu popełniają wiele błędów, jednak jeśli dojrzeją, opromieniają otoczenie swoim ciepłem, mądrością i energią. Pamiętaj, że jesteś osobą kreatywną, nie pozwól więc wtłoczyć się w gotowy szablon!
  Udostępnij swój wynik!
 6. Wynik

  Wolny niczym wiatr

  Venena przemówiła: Tylko głupiec zamyka wiatr w klatce! Nie dla Ciebie wyśrubowane normy i rygorystyczne zasady. Źle czujesz się, gdy ktoś stara się kierować Twoim życiem i czegoś Ci zabrania. Kochasz wolność, przestrzeń i swobodę. Marzysz o podróżach i pragniesz samodzielnie decydować o swoim losie. U Twojego boku wytrzyma tylko taki sam niespokojny duch jak Ty.
  Udostępnij swój wynik!

Wróżka Venena prawdę Ci powie! Wybierz obrazki, które najbardziej do Ciebie przemawiają, a dowiesz się, kim jesteś.

Logowanie

Twórz i rozwiązuj quizy!

Nie masz konta?
zarejestruj się

Rejestracja

Dołącz do naszej społeczności!

Akceptuję regulamin.
Zgadzam się przekazać swój adres e-mail, który będzie wykorzystywany do kontaktów w sprawach związanych z moim kontem, oraz akceptuję, że moje aktywności na stronie będą rejestrowane.
Powrót do
logowania

Resetuj hasło

Powrót do
logowania
Wybierz typ quizu
Quiz psychologiczny
Quiz wiedzy
Quiz preferencji
Quiz punktowany