Co oznacza Twoja liczba urodzenia?

Sprawdź, może dowiesz się o sobie czegoś nowego?


 1. 1

  Jaki wynik otrzymałeś po zsumowaniu wszystkich cyfr z daty urodzenia?

  Zsumuj cyfry swojej daty urodzenia, aby otrzymać wartość jednocyfrową. Przykładowo, jeżeli urodziłeś się 1 stycznia 1992 roku, działanie będzie wyglądało tak: 1+1+1+9+9+2=23 czyli 2+3=5. Jesteś więc numerologiczną piątką.

  Uwaga, jeśli otrzymasz wynik 11, 22, 33 bądź 44, nie sumuj dalej - to są tak zwane wibracje mistrzowskie, których się nie redukuje.
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. 6
  7. 7
  8. 8
  9. 9
  10. 11, 22, 33 bądź 44

Co oznacza Twoja liczba urodzenia?

 1. Wynik

  Jesteś numerologiczną 1!

  Jedynki to liderzy, pionierzy, niezależne wolne duchy, które nie lubią utartych schematów i władzy nad sobą. Mają silny charakter i śmiałe pomysły, są charyzmatyczne, uzdolnione i często stawiane za wzór. Są dobrymi organizatorami, mają silną wolę, potrafią przemawiać i pociągać za sobą tłumy. Lubią poczucie władzy, przez co czasami stają się apodyktyczne. Do ich wad należy egocentryzm i niechęć do kompromisu. Często narzucają innym swoje poglądy.
  Udostępnij swój wynik!
 2. Wynik

  Jesteś numerologiczną 2!

  Dwójki to osoby, do których inni przychodzą w poszukiwaniu rady. Są wrażliwe, taktowne, delikatne. Mają w sobie wrodzoną łagodność i duże talenty dyplomatyczne, znakomicie sprawdzają się w roli mediatorów. W życiu dążą do harmonii i emocjonalnego spełnienia. Z powodu nieśmiałości mają problem z zaprezentowaniem swoich mocnych stron. Wyrozumiałe, życzliwe i tolerancyjne, Dwójki łatwo wybaczają. Niestety, często dają się wykorzystywać i biorą zbyt wiele na swoje barki.
  Udostępnij swój wynik!
 3. Wynik

  Jesteś numerologiczną 3!

  Trójki są bardzo elastyczne, mają świetne zdolności przystosowywania się. Potrafią się odnaleźć w każdej sytuacji. Są odważne, asertywne, komunikatywne, zazwyczaj mają wielu znajomych i dobrze czują się w grupie, lubią brylować, opowiadać i rozśmieszać. Świetnie działają pod presją stresu, mają skłonności do ryzyka, ciężko jest im się ustatkować i osiąść w jednym miejscu. Nie cierpią monotonii - nie są stworzone do bycia trybikiem w korporacji. Czasem są lekkomyślne i niestałe.
  Udostępnij swój wynik!
 4. Wynik

  Jesteś numerologiczną 4!

  Czwórki są poważne, praktyczne i odpowiedzialne. Lubią porządek, ład w każdej dziedzinie, skrupulatność i systematyczność. Można na nich polegać, są godne zaufania. Czwórki cechuje sumienność i pracowitość, za zmianami nie przepadają, nie lubią też niepunktualności i przekraczania terminów. Bardzo ważna jest dla nich życiowa stabilizacja, są wymagające, zasadnicze. Miewają problemy z wyrażaniem uczuć i skłonności do pesymizmu.
  Udostępnij swój wynik!
 5. Wynik

  Jesteś numerologiczną 5!

  Piątki mają masę energii, wszędzie ich pełno. Ekspansywne, wyluzowane, wesołe, szybko myślą i szybko działają. Są towarzyskie, mają wiele uroku, zjednują sobie ludzi, ale bywają też nieprzewidywalne - nie wiadomo, co zrobią bądź postanowią za chwilę. Uwielbiają przygody, są niezależne, nie lubią nudy. Ich wadą bywa niecierpliwość, nerwowość i skłonność do przesady.
  Udostępnij swój wynik!
 6. Wynik

  Jesteś numerologiczną 6!

  Szóstki są wyjątkowo rodzinne, dla bliskich gotowe na wielkie poświęcenia. Aby w pełni rozkwitnąć, muszą kochać i być kochane. W życiu dążą do harmonii i zyskania poczucia bezpieczeństwa. Są przenikliwe, opanowane, odpowiedzialne, chętnie dzielą się z innymi. Mają uzdolnienia artystyczne, są estetami wrażliwymi na piękno. Ich wady to trudności w podejmowaniu decyzji, niepewność siebie i nadwrażliwość.
  Udostępnij swój wynik!
 7. Wynik

  Jesteś numerologiczną 7!

  Siódemki są perfekcjonistami. Skupione na własnym wnętrzu, chętnie oddają się medytacji i refleksji. Lubią zdobywać wiedzę i wciąż się rozwijać, są inteligentne, dociekliwe. Często są samotnikami, przedłożą zacisze własnego domu nad najbardziej porywającą imprezę. Stale dążą do ideału, wciąż czują, że można i trzeba lepiej. Ich skrytość sprawia, że ludzie odbierają Siódemki jako osoby chłodne. Niełatwo się otwierają i z trudem obdarzają kogoś zaufaniem.
  Udostępnij swój wynik!
 8. Wynik

  Jesteś numerologiczną 8!

  Ósemki to urodzeni przywódcy. Są charyzmatyczne, silne, ukierunkowane na sukces i pracowite. Chętnie zdobywają wiedzę i nowe umiejętności, mają wybujałą ambicję i nie poprzestają na małym. Często mają ciągoty do polityki. są wytrwałe, konsekwentne, praktyczne i zorganizowane. Nigdy nie składają broni - walczą do końca. Mają silne poczucie sprawiedliwości, nie lubią plotek i fałszu. Ich wady to drażliwość, arogancja i skłonność do materializmu.
  Udostępnij swój wynik!
 9. Wynik

  Jesteś numerologiczną 9!

  Dziewiątki to pogodne, przyjazne osoby, serdeczne i kontaktowe. Mają naturę dawców, egoizm jest im obcy, dobro innych leży im na sercu, są hojne, uczuciowe, szlachetne. To stuprocentowi idealiści i urodzeni społecznicy. Często wykazują talenty artystyczne i pisarskie. Jednocześnie jednak mają tendencję do finansowej beztroski, łakną uwagi, chwytają kilka srok za ogon i dokucza im huśtawka nastrojów. Większość Dziewiątek ma bardzo silnie rozwiniętą intuicję.
  Udostępnij swój wynik!
 10. Wynik

  11, 22, 33 lub 44

  W zarysie osoby z wibracją mistrzowską wyczerpują cechy wibracji podstawowej (2, 4, 6 i 8), jednak mają też w sobie coś więcej. Mawia się o nich, że to "stare dusze" - osoby na wyższym poziomie samoświadomości i rozwoju duchowego, stworzone na przywódców, nauczycieli i filozofów. Ich główne zadanie to dzielenie się wiedzą i pomaganie innym w rozwoju. Liczby mistrzowskie wyróżniają się z tłumu, są uduchowione i czasami czują się "inne". Ich droga nie jest łatwa.
  Udostępnij swój wynik!

Co oznacza Twoja liczba urodzenia?

Logowanie

Twórz i rozwiązuj quizy!

Nie masz konta?
zarejestruj się

Rejestracja

Dołącz do naszej społeczności!

Akceptuję regulamin.
Zgadzam się przekazać swój adres e-mail, który będzie wykorzystywany do kontaktów w sprawach związanych z moim kontem, oraz akceptuję, że moje aktywności na stronie będą rejestrowane.
Powrót do
logowania

Resetuj hasło

Powrót do
logowania
Wybierz typ quizu
Quiz psychologiczny
Quiz wiedzy
Quiz preferencji
Quiz punktowany