Jaki ptak patronuje Twojej dacie urodzenia?

Pod jakim ptasim totemem się urodziłeś? Dowiedz się, co to oznacza!


 1. 1

  Kiedy wypadają Twoje urodziny?

  1. 23 listopada - 21 grudnia
  2. 23 października - 22 listopada
  3. 23 września - 22 października
  4. 23 sierpnia -22 września
  5. 23 lipca - 22 sierpnia
  6. 22 czerwca - 22 lipca
  7. 22 maja - 21 czerwca
  8. 21 kwietnia - 21 maja
  9. 21 marca - 20 kwietnia
  10. 20 lutego - 20 marca
  11. 22 stycznia - 19 lutego
  12. 22 grudnia - 21 stycznia

Jaki ptak patronuje Twojej dacie urodzenia?

 1. Wynik

  Sokół (23 listopada-21 grudnia)

  Urodzeni pod znakiem Sokoła to pogodni, ujmujący ludzie z optymizmem patrzący na życie. Bardzo lubiani, nie tylko ze względu na poczucie humoru, ale również głęboką mądrość i poczucie sprawiedliwości. Są znakomitymi przyjaciółmi i powiernikami.

  Inteligentni, błyskotliwi, o szerokich horyzontach, nigdy nie odpuszczają okazji, by się czegoś nowego dowiedzieć. Lubią zmiany i niespodzianki, cenią sobie wolność, łatwo adaptują się do zmiennych warunków. Żeby na dłużej usidlić Sokoła, trzeba naprawdę poważnie mu zaimponować.
  Udostępnij swój wynik!
 2. Wynik

  Jastrząb (23 października-22 listopada)

  Jastrzębie są energiczne, zdeterminowane i zorientowane na cel. Mają zmysł strategiczny i dobrą intuicję, niełatwo zwieść je na manowce. Oszukać Jastrzębia to zrobić sobie wroga - nie toleruje kłamstwa.

  Silny, pewny siebie, lubi żyć na maksa, ceni sobie dreszczyk ryzyka. Kocha namiętnie i na sto procent, bywa też jednak zazdrosny, a nawet zaborczy. To silna, fascynująca osobowość, która nie zna półśrodków i letnich uczuć. Wóz albo przewóz.
  Udostępnij swój wynik!
 3. Wynik

  Koliber (23 września-22 października)

  Uprzejmi i życzliwi, urodzeni pod znakiem Kolibra mają w sobie ogromne pokłady dobroci i troskliwości. Są świetnymi mediatorami, zawsze spieszą z pomocą i okazują wsparcie, potrafią rozwiązać nawet najbardziej zajadły i zadawniony konflikt.

  Często mają talenty artystyczne i zazwyczaj wspaniały gust. Ich wdzięk i magnetyzm przyciągają wielbicieli, ale chociaż Koliber zakochuje się łatwo, jest też wierny i nie toleruje zdrady.
  Udostępnij swój wynik!
 4. Wynik

  Tukan (23 sierpnia-22 września)

  Trzeźwy realista i drobiazgowy perfekcjonista - to właśnie Tukan. Nigdy się nie spóźnia, zawsze można na niego liczyć. Pracuje wytrwale i bardzo konsekwentnie, jest uparty i sumienny. Systematyczny i dokładny, stoi mocno obiema nogami na ziemi i nie buja w obłokach.

  Wobec innych bywa krytyczny i wymagający, ale również od siebie wymaga wyłącznie tego, co najlepsze. Jest mistrzem oszczędzania i gospodarności. W miłości stały, chociaż brakuje mu czasem gorącej namiętności.
  Udostępnij swój wynik!
 5. Wynik

  Albatros (23 lipca-22 sierpnia)

  Urodzony wojownik o niespotykanej wprost odwadze. Przed niczym się nie cofnie i podejmie każde wyzwanie. Potrzebuje jednak, by go docenić, lubi pochwały - niechętnie pozostaje w cieniu. Jest dumny i ma w sobie wrodzoną godność, wobec innych zachowuje się hojnie i wspaniałomyślnie.

  Jest prostolinijny, uczciwy i zmierza do celu najprostszą drogą. Bardzo lubi rozpieszczać swoich bliskich i robić im prezenty bez okazji. Cieszy się powodzeniem u płci przeciwnej, z czym świetnie się czuje, więc w związek na całe życie wchodzi zazwyczaj dosyć późno.
  Udostępnij swój wynik!
 6. Wynik

  Przepiórka (22 czerwca-22 lipca)

  Przepiórka to delikatna i wrażliwa domatorka, ceniąca sobie ponad wszystko wartości rodzinne. Łatwo ją zranić, wszystko przeżywa mocniej niż inni. Krytyka ją deprymuje. Nie lubi głośnych imprez i dużego towarzystwa, najlepiej czuje się w wąskim gronie osób, które dobrze zna.

  Jeżeli ma w kimś oparcie, rozkwita, wtedy widać jej żywą fantazję i nieprzeciętną inteligencję. Świetnie sprawdza się w roli opiekunki. Więdnie, jeśli jest samotna.
  Udostępnij swój wynik!
 7. Wynik

  Papuga (22 maja-21 czerwca)

  Urodzeni pod znakiem Papugi to wszechstronnie uzdolnieni i błyskotliwi dyskutanci, którzy starają się wiedzieć coś na każdy temat, ale w razie potrzeby z wielkim wdziękiem improwizują. To dusze towarzystwa, pełne ciepła i uroku, taktowni dyplomaci.

  Nie cierpią sprawiać nikomu przykrości, chociaż czasami w domowych pieleszach zarzucają sobie potem brak obiektywizmu i nieszczerość. W uczuciach bywają zmienni - niemniej każdą miłość przeżywają tak, jakby była pierwsza, jedyna i ostatnia.
  Udostępnij swój wynik!
 8. Wynik

  Indyk (21 kwietnia-21 maja)

  Główną cechą ludzi urodzonych pod znakiem Indyka jest rozwaga. Zanim podejmą jakąś decyzję, starannie przemyślą wszystkie jej implikacje. Chociaż z natury są łagodni i pełni dobroci, jest w nich też coś, co automatycznie wzbudza poważanie u ludzi z ich otoczenia.

  Lubią wygodne życie, komfort i luksusowe przedmioty, ale nie uciekają przed ciężką pracą, by to sobie zapewnić, a ponadto chętnie dzielą się swoim dobrobytem z innymi, W miłości są niezwykle opiekuńczymi i mądrymi partnerami, na których można się oprzeć.
  Udostępnij swój wynik!
 9. Wynik

  Sęp (21 marca-20 kwietnia)

  Silne jednostki o nieprzeciętnym temperamencie, bardzo ambitne i żądne władzy. Urodzeni pod znakiem Sępa są zaradni i samodzielni, nie obawiają się przeszkód i przeciwności losu, mają jednak pewną skłonność do tego, by najpierw działać, a dopiero potem myśleć.

  Impulsywni, gwałtowni, należą do osób, którym należy jasno powiedzieć, o co chodzi i czego się od nich oczekuje. Subtelne sygnały po prostu dla nich nie istnieją. Zapytani jednak wprost, okazują się przyjacielscy i chętni do pomocy.
  Udostępnij swój wynik!
 10. Wynik

  Gołąb (20 lutego-20 marca)

  Gołębie są delikatne, czułe, ciche i łagodne. Nie znoszą konfliktów, mają wstręt do chaosu. W imię harmonii są w stanie pójść na dalekie ustępstwa i zrezygnować z własnej wygody. Urodzeni pod tym znakiem mają naturę mistyków, pociąga ich to, co nieznane i tajemnicze, interesują się ezoteryką i często mają zdolności parapsychiczne.

  Przy całej swojej dobroci i łagodności bywają czasami naiwne i bezbronne wobec bezwzględnych, ekspansywnych jednostek. To również romantycy, skłonni wiele zrobić dla obiektu swoich uczuć.
  Udostępnij swój wynik!
 11. Wynik

  Wilga (22 stycznia-19 lutego)

  Urodzeni pod znakiem Wilgi to niezależni ekscentrycy, bardzo kreatywni i pełni pomysłów - nie zawsze jednak starcza im wytrwałości, by je realizować. To marzyciele ze skłonnością do bujania w obłokach i zapadania się w swój zewnętrzny świat. Niemniej pod tym znakiem urodziło się wielu odkrywców i wynalazców.

  Wilgi zawsze dążą do tego, by upiększać życie, wprowadzać wokół pozytywne zmiany. Są społecznikami z głębokim poczuciem misji. W miłości nie lubią wielkich słów i nagłych wyznań, bardzo też chronią swoją niezależność.
  Udostępnij swój wynik!
 12. Wynik

  Biała sowa (22 grudnia-21 stycznia)

  Często pod tym znakiem rodzą się nauczyciele: Białe Sowy mają łatwość przekazywania wiedzy, nawet jeśli brakuje im odrobiny finezji. Są solidne, odpowiedzialne, konsekwentne, cechuje je ogromna wewnętrzna dyscyplina. Zawsze potrafią wziąć się w karby i zmobilizować do wysiłku.

  Można też liczyć na ich powagę i chłodny osąd sytuacji. Urodzonych pod tym znakiem charakteryzuje też umiłowanie wiedzy, potrafią godzinami zgłębiać trudne księgi, które innym wydają się nudne. Dla mądrych Sów są jednak fascynujące.
  Udostępnij swój wynik!

Jaki ptak patronuje Twojej dacie urodzenia?

Logowanie

Twórz i rozwiązuj quizy!

Nie masz konta?
zarejestruj się

Rejestracja

Dołącz do naszej społeczności!

Akceptuję regulamin.
Zgadzam się przekazać swój adres e-mail, który będzie wykorzystywany do kontaktów w sprawach związanych z moim kontem, oraz akceptuję, że moje aktywności na stronie będą rejestrowane.
Powrót do
logowania

Resetuj hasło

Powrót do
logowania
Wybierz typ quizu
Quiz psychologiczny
Quiz wiedzy
Quiz preferencji
Quiz punktowany