Jakie magiczne stworzenie się w Tobie ukrywa?

Bliżej Ci do zionącego ogniem smoka czy może psotnego chochlika?


 1. 1

  Twoim żywiołem jest:

  1. Ciemność!
  2. Ogień
  3. Powietrze
  4. Woda
  5. Duch
  6. Ziemia
 2. 2

  Wybierz swój kolor:

  1. Zielony
  2. Zółty/pomarańczowy
  3. Fioletowy
  4. Wszystkie odcienie czerwieni
  5. Czerń i biel
  6. Błękit
 3. 3

  Twoja najbardziej charakterystyczna cecha to:

  1. Tajemniczość
  2. Refleksyjność
  3. Duma
  4. Introwertyzm
  5. Pogoda ducha
  6. Elastyczność
 4. 4

  W chwilach kryzysu i konfliktu polegasz przede wszystkim na:

  1. Wdzięku
  2. Darze przekonywania
  3. Sprycie
  4. Sile ducha
  5. Pomysłowości
  6. Mądrości życiowej
 5. 5

  Który z tych obrazków najbardziej Cię urzeka?

 6. 6

  Nikt nie lubi się przyznawać do swoich wad, ale gdybyś miał spróbować, co byś wybrał?

  1. Pycha
  2. Lenistwo
  3. Egoizm
  4. Skłonność do manipulacji
  5. Próżność
  6. Złośliwość
 7. 7

  Będąc stworzeniem magicznym, czego byś się wystrzegał?

  1. Luster
  2. Łowców
  3. Miłości
  4. Mroku
  5. Płomieni
  6. Zamknięcia
 8. 8

  Wybierz obrazek dla siebie:

 9. 9

  Wybierz słowo:

  1. Klejnot
  2. Odrodzenie
  3. Urok
  4. Psota
  5. Mrok
  6. Moc
 10. 10

  Kto byłby Twoim naturalnym wrogiem?

  1. Faun
  2. Wilkołak
  3. Człowiek
  4. Twoi pobratymcy
  5. Troll
  6. Goblin

Jakie magiczne stworzenie się w Tobie ukrywa?

 1. Wynik

  Feniks

  Życiowa mądrość i spokój ducha - Ty wiesz, co naprawdę liczy się w życiu, a co jest niegodnym uwagi detalem. Masz na koncie swoją porcję trudów i rozczarowań, które Cię nie pokonały, wyszedłeś z nich oczyszczony i wzmocniony.

  Potrafisz się dostosować do każdej sytuacji, nieść innym pociechę i radę. Burze mogą Cię przygiąć do ziemi, ale nigdy Cię nie łamią. Chętnie wyciągasz dłoń do słabszych, a wielu ludzi stawia sobie Twoją siłę za wzór. Czego Ci brakuje? Czasami chyba pogody ducha i odrobiny beztroski.
  Udostępnij swój wynik!
 2. Wynik

  Smok

  Jesteś osobą pełną powagi, siły i godności. Trudno oprzeć się Twojej charyzmie. Masz świetny gust i znakomicie wyrobiony zmysł estetyczny, lubisz otaczać się pięknem, odrzuca Cię brzydota i szarość. Nie jest Ci łatwo znaleźć w sobie wyrozumienie dla głupoty i folgowania słabościom.

  Uważaj, żebyś nie popadł w przesadną zarozumiałość! Dobrze się czujesz w samotności, ale w gruncie rzeczy na krótką metę, bo chociaż niechętnie się do tego głośno przyznajesz, lubisz być podziwiany i adorowany. Biada tym, którzy zasłużą sobie na Twój gniew! Kiedy trzeba, potrafisz naprawdę zionąć ogniem.
  Udostępnij swój wynik!
 3. Wynik

  Wampir

  Jak kot chodzisz swoimi drogami. Jesteś introwertykiem, który dobrze się czuje we własnym towarzystwie. Nie uciekasz przed samotnością, ale jeśli okoliczności tego wymagają, zamieniasz się w czarującego gospodarza. Masz talent aktorski i duże zdolności adaptacyjne.

  Czasami brakuje Ci obecności kogoś, kto by Cię w pełni, całkowicie i do końca zrozumiał, a jeśli taką osobę znajdziesz, możesz ją odstraszyć przez zbytnią zaborczość i zazdrość. Fascynuje Cię to, co nieuchwytne, mroczne, oniryczne. W Twoim życiu mocno ścierają się kontrasty: czerń i biel, cielesność i duchowość, światło i mrok. Jesteś filozofem, a Twoje życie wewnętrzne jest niezwykle bogate.
  Udostępnij swój wynik!
 4. Wynik

  Nimfa

  Urok, zwiewność, tajemniczość, nieuchwytność - to wszystko można znaleźć w Twojej wrażliwej, poszukującej naturze. Przywiązujesz się niełatwo, ale jeśli już obdarzysz kogoś uczuciem, to silnym i trwałym. Czasem przyjdzie Ci przez to cierpieć, bo inni nie czują równie intensywnie, jak Ty.

  Fascynujesz innych i masz mnóstwo wielbicieli, ale nie zamierzasz pozwolić, by ktoś Cię spętał i odebrał Ci wolność. Każdy zamach na Twoją niezależność jest dla Ciebie sygnałem do ucieczki. Dobrze się czujesz na świeżym powietrzu, tam, gdzie możesz odetchnąć pełną piersią, w zamknięciu i w niewoli więdniesz i popadasz w depresję.
  Udostępnij swój wynik!
 5. Wynik

  Chochlik

  Po co się martwić? Życie jest za krótkie na to, by się zadręczać. Dla Ciebie lekarstwem na wszystko jest śmiech. Starasz się specjalnie niczym nie przejmować, a już zwłaszcza tym, na co nie masz wpływu. Lubisz żarty, figle, dowcipy, jesteś duszą każdego towarzystwa i żywiołem każdej imprezy.

  Czasami trochę dokuczasz innym, ale raczej dobrodusznie, po to, żeby się otrząsnęli i nabrali do siebie dystansu. Zarażasz optymizmem i energią, trudno Ci usiedzieć na miejscu. W Twoim towarzystwie wszystko wydaje się łatwiejsze i bardziej sympatyczne, więc ludzie wybaczają Ci łatwo wszystkie wady.
  Udostępnij swój wynik!
 6. Wynik

  Dżinn

  Masz wiele twarzy i wiele warstw. Jesteś zagadką, mało kto może się pochwalić tym, że Cię rozgryzł i dobrze zna. Zdajesz sobie sprawę ze swojej wyjątkowości i mądrości, czasami wykorzystujesz te atuty, by manipulować otoczeniem tak, by osiągnąć korzyść dla siebie. Trudno przejrzeć Twoją subtelną grę, jesteś szybki, przemyślny i wyrafinowany, a przy tym pomysłowy.

  Masz odpowiedź na każde pytanie. Nie lubisz, by Cię ograniczano, a jeśli ktoś zrobi to wbrew Twojej woli, może spodziewać się niesympatycznych konsekwencji. Dobrze się czujesz tylko w towarzystwie ludzi, którzy są dla Ciebie odpowiednimi partnerami intelektualnymi.
  Udostępnij swój wynik!

Jakie magiczne stworzenie się w Tobie ukrywa?

Logowanie

Twórz i rozwiązuj quizy!

Nie masz konta?
zarejestruj się

Rejestracja

Dołącz do naszej społeczności!

Akceptuję regulamin.
Zgadzam się przekazać swój adres e-mail, który będzie wykorzystywany do kontaktów w sprawach związanych z moim kontem, oraz akceptuję, że moje aktywności na stronie będą rejestrowane.
Powrót do
logowania

Resetuj hasło

Powrót do
logowania
Wybierz typ quizu
Quiz psychologiczny
Quiz wiedzy
Quiz preferencji
Quiz punktowany