Co mówi o Was sposób, w jaki się przytulacie?

To, w jaki sposób przytula Cię bliska osoba (lub sposób, w jaki Ty przytulasz ją) może sporo powiedzieć o łączącej Was relacji!


 1. 1

  Wybierz:

Co mówi o Was sposób, w jaki się przytulacie?

 1. Wynik

  Obrońca

  Osoba z tyłu obejmuje osobę z przodu w talii, przyjmując rolę opiekuna i zapewniając poczucie bezpieczeństwa. To związek, w którym ludzi łączy wielkie zaufanie, dla partnerów ważne jest okazywanie sobie troski. Jeżeli ktoś obejmuje Cię w ten sposób, to znaczy, że chce Cię chronić za wszelką cenę, jeśli trzeba, zasłoni Cię własnym ciałem.
  Udostępnij swój wynik!
 2. Wynik

  Głaskanie po plecach

  Takim uściskiem ludzie wyrażają, że są wobec siebie otwarci, że znają nawzajem swoje słabe strony, ale wiedzą, że nie zostaną wykorzystani. Obejmując się w ten sposób potwierdzamy, że jesteśmy dla siebie ważni i możemy na siebie wzajemnie liczyć, niesiemy sobie pociechę i deklarujemy wsparcie.
  Udostępnij swój wynik!
 3. Wynik

  Poklepywanie po plecach

  Uwaga, friendzone! Tak obejmują się przyjaciele, kumple albo nawet przypadkowi znajomi. Jest w tym poczucie - chwilowej nawet - sympatii i wspólnoty, ale nie ma bliskości ani tym bardziej intymności. Jeżeli osoba, którą jesteś romantycznie zainteresowany/a obejmuje Cię w ten sposób, sygnalizuje, że jest jej dobrze tak, jak jest i raczej na tym etapie nie dojdzie do żadnej ewolucji związku.
  Udostępnij swój wynik!
 4. Wynik

  Taniec-przytulaniec

  Sposób charakterystyczny dla młodych par, świeżo zakochanych. Deklaracja absolutnej miłości, poczucia bliskości, przekazanie bez słów "jesteś całym moim światem, myślę tylko o Tobie w każdej sekundzie dnia".
  Udostępnij swój wynik!
 5. Wynik

  Przygarnięcie

  Jedna osoba przygarnia do siebie drugą, obejmując ją za ramiona. To pewny znak, że jesteście bliskimi przyjaciółmi. Masz pewność, że to właśnie do tej osoby powinieneś się zwrócić, kiedy tracisz wiarę w siebie, odwagę i nadzieję. Na sto procent otrzymasz wsparcie. To ten rodzaj przyjaciela, który dowiedziawszy się, że popełniłeś morderstwo, spontanicznie ofiarowuje pomoc w zakopaniu ciała:)
  Udostępnij swój wynik!
 6. Wynik

  Zakleszczenie

  Miażdżący uścisk dwóch osób, które nie wyobrażają sobie życia bez siebie wzajemnie. Chcą trzymać partnera mocno przy sobie i nigdy nie pozwolić mu odejść, złączyć się w jedno ciało. To wyrażenie głębokiego zaangażowania, ciepła i jedności - "tylko z Tobą jest mi dobrze, tylko przy Tobie czuję się bezpiecznie".
  Udostępnij swój wynik!
 7. Wynik

  Nad ziemią

  Jedna z osób ciasno obejmuje drugą nogami. To symbol pożądania. Łączy Was mocne fizyczne przyciąganie, nie możecie utrzymać rąk z dala od siebie, ekscytacja burzy Wam krew i mąci w głowie. Nie oznacza to jednak od razu zaangażowania emocjonalnego - porozumienie może istnieć wyłącznie na płaszczyźnie fizycznej.
  Udostępnij swój wynik!
 8. Wynik

  Most Londyński

  Nagminnie widywany na imprezach rodzinnych. Tak ściskamy daleką i niezbyt lubianą ciocię. To sygnał, że nie jesteście ze sobą blisko, nie ufacie sobie do końca, nie chcecie się na siebie zbytnio otwierać i ogólnie nie czujecie się ze sobą komfortowo. Dajecie również znać, że nie zależy Wam za bardzo na przełamaniu dystansu.
  Udostępnij swój wynik!
 9. Wynik

  Oko w oko

  Uścisk wyrażający porozumienie dusz, którego osią jest nie fizyczna bliskość ciał, tylko głębokie spojrzenie w oczy. Wasz związek jest najprawdopodobniej stabilny, głęboki i zaprawiony w bojach. Rozumiecie się bez słów i znacie na wylot. Trzeba prawdziwej rewolucji i potężnego trzęsienia ziemi, żeby Was rozdzielić.
  Udostępnij swój wynik!
 10. Wynik

  Szmaciana lala

  To uścisk sygnalizujący jednostronną relację. Jedna osoba ściska drugą jak najmocniej, a druga po prostu stoi sztywno, pozwalając się obejmować. To znak, że istnieje głęboka różnica w Waszym wzajemnym spojrzeniu na siebie i Waszą relację. Jedno z Was wykłada serce na dłoni, ale drugie wcale nie oczekuje i nie pragnie takiego daru.
  Udostępnij swój wynik!

Co mówi o Was sposób, w jaki się przytulacie?

Logowanie

Twórz i rozwiązuj quizy!

Nie masz konta?
zarejestruj się

Rejestracja

Dołącz do naszej społeczności!

Akceptuję regulamin.
Zgadzam się przekazać swój adres e-mail, który będzie wykorzystywany do kontaktów w sprawach związanych z moim kontem, oraz akceptuję, że moje aktywności na stronie będą rejestrowane.
Powrót do
logowania

Resetuj hasło

Powrót do
logowania
Wybierz typ quizu
Quiz psychologiczny
Quiz wiedzy
Quiz preferencji
Quiz punktowany