Zdaj się na los i wybierz jedną kartę!

Marzy Ci się wizyta u wróżki, ale jakoś szkoda Ci pieniędzy?
Chcesz wiedzieć, co wydarzy się w Twoim życiu?
Masz ochotę na szybką i niezobowiązującą zabawę?
Zawsze fascynował Cię tarot, ale wstydziłeś się do tego przyznać?

Przed Tobą proste, szybkie i kto wie, może bardzo ważne zadanie… wybierz jedną kartę!


 1. 1

  Wybierz kartę!

Zdaj się na los i wybierz jedną kartę!

 1. Wynik

  Twoja karta to: Głupiec

  Oznacza początek, nowy etap w życiu, zmianę. Niebawem rozpoczniesz lub rozpoczynasz właśnie nowy etap. Być może jesteś teraz na rozdrożu, ale już wkrótce zajdą poważne zmiany w Twoim życiu. Wyzbądź się wątpliwości i obaw, śmiało ruszaj na podbój świata. Stare już minęło, pora odważnie stawić czoła przyszłości.
  Udostępnij swój wynik!
 2. Wynik

  Twoja karta to: Kapłan

  Wiązana jest z nauką i dobrobytem. Oznacza też lepsze poznanie siebie, własnej roli w życiu, dostrzeżenie jego sensu, osiągnięcie dojrzałości. Potwierdza, iż droga, którą kroczysz, jest słuszna, a decyzja, którą właśnie podejmujesz, lub za chwilę podejmiesz, będzie właściwa. Może też oznaczać Twoją rolę w życiu, ważne stanowisko, zawód związany z duchowym przewodnictwem, autorytet, którym się cieszysz. W przypadku osób młodych zwykle wiąże się z osiągnięciem nowego poziomu edukacji.
  Udostępnij swój wynik!
 3. Wynik

  Twoja karta to: Kochankowie

  Karta ta ma szerokie znaczenie. Interpretowana wprost oznacza nową miłość lub namiętność, czasem romans. Może też oznaczać ślub lub inne ważne wydarzenie w Twoim życiu uczuciowym. Niejednokrotnie należy ją interpretować również jako wejście w nowy etap w związku, bliższe poznanie siebie, rozkwit dawnych uczuć, odkrycie w sobie nowego żaru.
  Bywa też ostrzeżeniem! Może pora skupić się na partnerze, pójść na kompromis, zadbać o lepszą komunikację w związku… zanim będzie za późno.
  Udostępnij swój wynik!
 4. Wynik

  Twoja karta to: Wieża

  Karta ta oznacza szeroko rozumiany kryzys. Niebawem czeka Cię wstrząs, strata, niepowodzenie i smutek. Jest to karta złowróżbna o szerokim znaczeniu, od choroby, przez załamanie, bankructwo, aż po żałobę. Obyś umiał właściwie zinterpretować jej znaczenie i uniknął nieszczęścia.
  Udostępnij swój wynik!
 5. Wynik

  Twoja karta to: Śmierć

  Spokojnie, nie musi to oznaczać, ze jutro potrąci Cię pociąg. Karta śmierci oznaczać może równie dobrze koniec pewnego etapu w Twoim życiu, a co za tym idzie, także początek czegoś nowego.
  W odniesieniu do osoby należy identyfikować ją jako oznaczającą kogoś po ciężkich przeżyciach, stracie, chorobie, poważnych problemach i zmianach.
  Traktując ją jako wskazówkę do działania, winniśmy ją rozumieć, jako zachętę do pozostawienia za sobą przeszłości, porzucenia dawnego, pójścia zupełnie odmienną drogą. Ba, nawet rozpoczęcia wszystkiego na nowo - symbolicznego odrodzenia.
  Udostępnij swój wynik!
 6. Wynik

  Twoja karta to: Diabeł

  Przed Tobą czas próby. Zostaniesz wystawiony na wiele pokus i tylko od Ciebie zależy, czy zdołasz się przed nimi uchronić. Karta ta oznacza używki, słabostki i ogólnie mówiąc, cały brud życia z jakim stykamy się na swojej drodze. Być może los wskazuje Ci, że zanadto zapędziłeś się w pogoni za przyjemnościami i pora wrócić na „właściwą” ścieżkę?
  Istnieje prawdopodobieństwo, że karty chcą Cię ostrzec przed kimś moralnie zepsutym, kogo los w jakiś sposób splątany jest z Twoim.
  Na pocieszenie dodać można, że karta diabła przepowiada czasem dużą wygraną.
  Udostępnij swój wynik!
 7. Wynik

  Twoja karta to: Wisielec

  Pora zatrzymać się i zastanowić nad własnym życiem. Czy podążam we właściwym kierunku? Czy chcę, aby tak wyglądało moje życie? Czy nie popadłem zanadto w rutynę? Nadszedł czas na wyciszenie i kontemplację, bilans dotychczasowego życia. Ważne, abyś dał sobie czas na podjęcie decyzji, nie postępował według utartego schematu, ale spojrzał na wszystko z nowej perspektywy. Może pora na urlop?
  Karta wisielca czasem również symbolizuje kobiety ciężarne!
  Udostępnij swój wynik!
 8. Wynik

  Twoja karta to: Słońce

  Twoja karta zapowiada szczęśliwy okres w życiu, sukces, powodzenie, zwłaszcza w sferze uczuciowej. Niebawem wydarzy się coś dobrego, a Twoje plany zostaną zrealizowane. Karta ta oznacza zwykle poprawę kondycji zdrowotnej, finansowej, lepsze samopoczucie i samoocenę.
  Pamiętaj, karta słońca to powodzenie, zwłaszcza w sferze emocjonalnej. Sam odpowiedz sobie na pytanie, co najbardziej by Cię uszczęśliwiło.
  Udostępnij swój wynik!

Zdaj się na los i wybierz jedną kartę!

Logowanie

Twórz i rozwiązuj quizy!

Nie masz konta?
zarejestruj się

Rejestracja

Dołącz do naszej społeczności!

Akceptuję regulamin.
Zgadzam się przekazać swój adres e-mail, który będzie wykorzystywany do kontaktów w sprawach związanych z moim kontem, oraz akceptuję, że moje aktywności na stronie będą rejestrowane.
Powrót do
logowania

Resetuj hasło

Powrót do
logowania
Wybierz typ quizu
Quiz psychologiczny
Quiz wiedzy
Quiz preferencji
Quiz punktowany