Co mówi o Tobie grupa Twojej krwi?

Istnieje teoria, że grupa krwi, z którą się urodziliśmy, wpływa na cechy naszego charakteru. Czy jest tak rzeczywiście? Sprawdź, czy to się zgadza w Twoim wypadku!


 1. 1

  Jaka jest Twoja grupa krwi?

Co mówi o Tobie grupa Twojej krwi?

 1. Wynik

  Grupa krwi A

  Osoby z grupą krwi A są opanowane, poważne, skupione i spokojne. Można na nich polegać, to ludzie odpowiedzialni - czasami jednak niezwykle uparci. Planują wszystko z wyprzedzeniem i do każdego zadania podchodzą z powagą i sumiennością. Mają też głębokie poczucie sprawiedliwości, wychodzą z założenia, że każda strona konfliktu powinna zostać wysłuchana i trzeba szukać optymalnego rozwiązania dla wszystkich. Nie są jednak skłonni bez namysłu zwierzać się z tego, co leży im na sercu. Niezbyt komfortowo czują się też w towarzystwie ludzi, którzy nie podzielają ich poglądów.
  Udostępnij swój wynik!
 2. Wynik

  Grupa krwi B

  Osoby z tą grupą krwi to ambitni perfekcjoniści, którzy nie lubią, żeby coś odciągało ich uwagę od wyznaczonego celu. Ich skupienie na wybranym kierunku jest tak ogromne, że nie dostrzegają niczego innego. Z tej samej przyczyny nie są też specjalnie wielozadaniowi. Ciekawi świata i zafascynowani każdym szczegółem, są generalnie samotnikami, którzy najlepiej czują się we własnym towarzystwie.
  Udostępnij swój wynik!
 3. Wynik

  Grupa krwi AB

  Osoby z tą grupą krwi są łagodne i emocjonalnie wrażliwe. Cechuje ich ogromna empatia, są zawsze otwarte na potrzeby innych ludzi i z łatwością potrafią postawić się w cudzym położeniu. Mają bogaty świat wewnętrzny, chętnie zatapiają się w marzeniach, budują zamki na lodzie albo snują niekończące się refleksje. Mówi się o nich, że to dwie osoby w jednym ciele, niechętnie odkrywają swoje myśli przed nieznajomymi i to, co prezentują na zewnątrz, niekoniecznie musi się pokrywać z tym, kim naprawdę są. Chociaż otacza ich grono przyjaciół, najlepiej ładują akumulatory w samotności.
  Udostępnij swój wynik!
 4. Wynik

  Grupa krwi 0

  Osoby z tą grupą krwi mają dobre serce i są niezwykle hojne, a także elastyczne - z dużą łatwością dostosowują się do zmiennych okoliczności. Lubiane przez większość otoczenia, nie czują się jednak dobrze w roli lidera, wolą raczej podążyć za kimś, aniżeli stać na przedzie. Czasami zdarza im się ulegać wpływom silnych osobowości bądź zapomnieć o zobowiązaniu, jeśli akurat coś rozproszyło ich uwagę.
  Udostępnij swój wynik!

Co mówi o Tobie grupa Twojej krwi?

Logowanie

Twórz i rozwiązuj quizy!

Nie masz konta?
zarejestruj się

Rejestracja

Dołącz do naszej społeczności!

Akceptuję regulamin.
Zgadzam się przekazać swój adres e-mail, który będzie wykorzystywany do kontaktów w sprawach związanych z moim kontem, oraz akceptuję, że moje aktywności na stronie będą rejestrowane.
Powrót do
logowania

Resetuj hasło

Powrót do
logowania
Wybierz typ quizu
Quiz psychologiczny
Quiz wiedzy
Quiz preferencji
Quiz punktowany