Co mówi o Tobie grupa Twojej krwi?

Istnieje teoria, że grupa krwi, z którą się urodziliśmy, wpływa na cechy naszego charakteru. Czy jest tak rzeczywiście? Sprawdź, czy to się zgadza w Twoim wypadku!


 1. 1

  Jaka jest Twoja grupa krwi?

Co mówi o Tobie grupa Twojej krwi?

 1. Wynik

  Grupa krwi A

  Osoby z grupą krwi A są opanowane, poważne, skupione i spokojne. Można na nich polegać, to ludzie odpowiedzialni - czasami jednak niezwykle uparci. Planują wszystko z wyprzedzeniem i do każdego zadania podchodzą z powagą i sumiennością. Mają też głębokie poczucie sprawiedliwości, wychodzą z założenia, że każda strona konfliktu powinna zostać wysłuchana i trzeba szukać optymalnego rozwiązania dla wszystkich. Nie są jednak skłonni bez namysłu zwierzać się z tego, co leży im na sercu. Niezbyt komfortowo czują się też w towarzystwie ludzi, którzy nie podzielają ich poglądów.
  Udostępnij swój wynik!
 2. Wynik

  Grupa krwi B

  Osoby z tą grupą krwi to ambitni perfekcjoniści, którzy nie lubią, żeby coś odciągało ich uwagę od wyznaczonego celu. Ich skupienie na wybranym kierunku jest tak ogromne, że nie dostrzegają niczego innego. Z tej samej przyczyny nie są też specjalnie wielozadaniowi. Ciekawi świata i zafascynowani każdym szczegółem, są generalnie samotnikami, którzy najlepiej czują się we własnym towarzystwie.
  Udostępnij swój wynik!
 3. Wynik

  Grupa krwi AB

  Osoby z tą grupą krwi są łagodne i emocjonalnie wrażliwe. Cechuje ich ogromna empatia, są zawsze otwarte na potrzeby innych ludzi i z łatwością potrafią postawić się w cudzym położeniu. Mają bogaty świat wewnętrzny, chętnie zatapiają się w marzeniach, budują zamki na lodzie albo snują niekończące się refleksje. Mówi się o nich, że to dwie osoby w jednym ciele, niechętnie odkrywają swoje myśli przed nieznajomymi i to, co prezentują na zewnątrz, niekoniecznie musi się pokrywać z tym, kim naprawdę są. Chociaż otacza ich grono przyjaciół, najlepiej ładują akumulatory w samotności.
  Udostępnij swój wynik!
 4. Wynik

  Grupa krwi 0

  Osoby z tą grupą krwi mają dobre serce i są niezwykle hojne, a także elastyczne - z dużą łatwością dostosowują się do zmiennych okoliczności. Lubiane przez większość otoczenia, nie czują się jednak dobrze w roli lidera, wolą raczej podążyć za kimś, aniżeli stać na przedzie. Czasami zdarza im się ulegać wpływom silnych osobowości bądź zapomnieć o zobowiązaniu, jeśli akurat coś rozproszyło ich uwagę.
  Udostępnij swój wynik!

Co mówi o Tobie grupa Twojej krwi?

Logowanie

Twórz i rozwiązuj quizy!

Nie masz konta?
zarejestruj się

Rejestracja

Dołącz do naszej społeczności!

Powrót do
logowania

Resetuj hasło

Powrót do
logowania
Wybierz typ quizu
Quiz psychologiczny
Quiz wiedzy
Quiz preferencji
Quiz punktowany