Co powinieneś zrobić w swoje kolejne okrągłe urodziny?

Może niekoniecznie w sam dzień urodzin, ale w roku, w którym wypadają - coś szalonego, spontanicznego, wychodzącego zupełnie poza Twoją strefę komfortu! Może coś Ci podpowiemy? :)


 1. 1

  Które z tych słów wywołuje w Tobie niepokój?

  1. Zapomnienie
  2. Zahamowanie
  3. Powtarzalność
  4. Egoizm
  5. Porażka
  6. Ograniczenie
 2. 2

  A które słowo ma w sobie szczególny ładunek optymizmu?

  1. Rodzina
  2. Wsparcie
  3. Wolność
  4. Wspomnienie
  5. Przyszłość
  6. Rozwój
 3. 3

  Nie wyobrażasz sobie życia bez:

  1. Sukcesu
  2. Spełnienia
  3. Niespodzianek
  4. Samodzielności
  5. Bliskich
  6. Organizacji
 4. 4

  Wybierz słowo:

  1. Tęsknota
  2. Wola
  3. Plan
  4. Przyszłość
  5. Wiedza
  6. Historia
 5. 5

  Wybierz słowo:

  1. Czekam
  2. Jestem
  3. Rozmyślam
  4. Potrafię
  5. Spróbuję
  6. Działam
 6. 6

  Każdy człowiek:

  1. Powinien mieć nadzieję
  2. Ma w sobie siłę
  3. Ma wiele możliwości
  4. Coś stracił
  5. Musi wiedzieć, skąd pochodzi
  6. O czymś marzy
 7. 7

  Wszyscy zasługujemy na:

  1. Harmonię
  2. Rozwój
  3. Radość
  4. Nadzieję
  5. Wielki tort urodzinowy!
  6. Szansę
 8. 8

  Jesteś osobą:

  1. Ciekawą świata
  2. Niezłomną
  3. Refleksyjną
  4. Sumienną
  5. Poszukującą
  6. Twórczą

Co powinieneś zrobić w swoje kolejne okrągłe urodziny?

 1. Wynik

  Podejmij wyzwanie czytelnicze

  Jakie ono będzie - zależy wyłącznie od Ciebie! Może zechcesz się zapoznać z gatunkiem literackim, o którym nie miałeś dotąd pojęcia, np. literaturą faktu, podróżniczą czy biografiami? Może przeczytasz x książek laureatów nagrody Nobla? Może stworzysz zupełnie wariacką listę tematów, których mają dotyczyć czytane przez Ciebie książki, na przykład "książka czeska", "książka z motylem w tytule", "książka, której bohaterem jest wojskowy"... a może po prostu założysz, że przeczytasz wszystkie książki jednego autora, na przykład wszystkie książki Agathy Christie? Ważne, byś był konsekwentny w realizowaniu swojego wyzwania, ale jednocześnie - świetnie się przy tym bawił :)
  Udostępnij swój wynik!
 2. Wynik

  Pokonaj swój lęk

  I to pokonaj w sposób widowiskowy, rzucając wyzwanie sobie i całemu światu! Jeżeli zawsze odczuwałeś lęk wysokości, zafunduj sobie skok na bungee albo kurs paralotniarstwa. Zastanów się, co najbardziej Cię przeraża i w jaki sposób mógłbyś się z tym zmierzyć. Może kurs nurkowania dla klaustrofobików, wolontariat w schronisku dla tych, którzy lękają się zwierząt, może występ na karaoke dla zmagających się z socjofobią... oczywiście to tylko przykłady dla osób doświadczających umiarkowanego lęku bądź dyskomfortu, z którym są w stanie się zmierzyć bez nadzoru specjalisty. Jeśli zaś fobia poważnie utrudnia Ci życie, może czas poszukać takiej pomocy i wyzwolić się spod władzy strachu?
  Udostępnij swój wynik!
 3. Wynik

  Zdobądź nową umiejętność

  Jaka to będzie umiejętność, zależy całkowicie od Ciebie. Zrób remanent w marzeniach i odpowiedz sobie na pytanie, czego zawsze chciałeś się nauczyć. Prowadzenie samochodu? Jazda konna? Szycie, haftowanie, szydełkowanie? Sztuka? Decoupage? Gotowanie? Nowy język obcy? Niech rok Twoich okrągłych urodzin stanie się tym, który przyniesie Ci spełnienie zapomnianych pragnień!
  Udostępnij swój wynik!
 4. Wynik

  Wybierz się w podróż śladami przeszłości

  Czy wiesz, skąd pochodzi Twoja rodzina? Gdzie wychowywali się Twoi dziadkowie? W którym kościele brała ślub prababcia i gdzie swoją żołnierską mogiłę ma kuzyn Twojej ulubionej ciotki? Zbrojny w kamerę, aparat fotograficzny, dziennik i wspomnienia zebrane od bliskich, wybierz się w podróż po miejscach, z których się wywodzisz, odkryj swoje korzenie i zrekonstruuj własną historię nie tylko dla siebie, ale i dla kolejnych pokoleń po Tobie. Może się okazać, że spotkasz na swojej drodze niejedną intrygującą niespodziankę!
  Udostępnij swój wynik!
 5. Wynik

  Postaw siebie w centralnym miejscu

  I daj temu wyraz! Zawsze marzyłeś o zrobieniu sobie tatuażu? Teraz jest na to pora. Może zamówisz swój portret u malarza - albo karykaturę, jeśli wolisz! Zafunduj sobie profesjonalną sesję fotograficzną bądź analizę kolorystyczną u kosmetyczki. Sprawdź, co z Twojej twarzy wyczaruje zawodowa wizażystka. Zapisz się na konsultację do stylistki, wykup weekend zabiegów w dobrym spa. Uracz się prezentem, który sprawi, że poczujesz się najważniejszą, najbardziej docenioną i najbardziej rozpieszczoną osobą na świecie. Zasługujesz na to.
  Udostępnij swój wynik!
 6. Wynik

  Zrealizuj zapomniane marzenie

  Jakie by ono nie było - znajdź sposób, by zrealizować, chociażby po części, marzenie, które dawno temu zostało odłożone na półkę i z czasem zupełnie umknęło Ci z pamięci... i nieważne, czy chodzi o napisanie książki, wyjazd do Paryża czy ufarbowanie włosów na rudo. Sięgnij do wspomnień i w roku okrągłych urodzin przekuj dawne marzenie w rzeczywistość.
  Udostępnij swój wynik!

Co powinieneś zrobić w swoje kolejne okrągłe urodziny?

Logowanie

Twórz i rozwiązuj quizy!

Nie masz konta?
zarejestruj się

Rejestracja

Dołącz do naszej społeczności!

Akceptuję regulamin.
Zgadzam się przekazać swój adres e-mail, który będzie wykorzystywany do kontaktów w sprawach związanych z moim kontem, oraz akceptuję, że moje aktywności na stronie będą rejestrowane.
Powrót do
logowania

Resetuj hasło

Powrót do
logowania
Wybierz typ quizu
Quiz psychologiczny
Quiz wiedzy
Quiz preferencji
Quiz punktowany